Mulle kirjutas klassijuhataja ja päris kui kaugel ma oma asjadega olen. Ma siis kirjutasin, et ma olen alla andnud ja lõpetaksin järgmisel aastal. Õpetaja siiski motiveeris mind ja kirjutas, et mul on võimalus siiski lõpetada kui olen väga tubli. Eriti tubli pean siis olema kui tahan koos teistega lõpetada ehk pidulikult. Niisiis olen ma õppinud viimasel ajal väga palju. Hetkel olen teinud füüskia teise kursuse ära ja perekonna õpetuse. Vaja saata ainult meil neile, et on tehtud. Täna alustan ma ka uurimistööga. See on mul vaja ära teha 24ndaks aprilliks.

Kuid ma pole ainult õppinud. Olen teinud ka muid asju. Sain laupäeval Hanna vaba öö. Saime kokku Marliisiga. Läksime Hannaga mängima mänguväljakule. Pärast läksime Marliisi juurde ja me Mariettega hakkasime simsi mängima. Hiljem läksime Marliisiga baarides. Lõpuks tuli ka juurde inimesi Marliisi koolist. Üks alakas ja teised olid täisealised. Hommikul esimese trammiga läksime Marliisi juurde. 

Terve selle öö valvas Mariette Hannat. 


Hannal sai pluus nii mustaks, et Mariette andis enda nabapluusi Hannale selga.Kodus tehtud pilt

Pühapäeval käisime me G õe juures. Hanna sai endale väga palju raamatuid. Mõned teevad ka häält. Saime ka mõned riided ka. 

Esmaspäeval ostsin ma Hannale voodi. Lubasin iseendale, et viimase emapalga eest ostan Hannale suurema voodi kui võrevoodi. Nii see saigi tehtud. Voodit saab reguleerida pikemaks. Hetkel on see kõige lühema peale pandud vist. Pole veel uurinud. Pildi ajal voodi katted olid pesus. Muidu need katted on kollased. Voodi all on suur kast, mis on hea mänguasjade hoidmiseks. Andri suutis vahepeal selle voodi omastada nagu näha. 

Voodi hinnaks oli 70€.Teisipäevane ost oli jalgratta tool lapsele ehk rattatool. Pole veel proovinud. Võimalik, et täna õhtul lähen Hannaga sõitma kui õpitud saan. 

Rattatooli hinnaks 39€.


Samuti mu emps ja Avo käisid ühes poes ning said väga ilusa diivani. See sobib nii teiste diivanitega. Väike tooni erinevus on kuid see nii väike. Diivani hind oli 60€ ja see kolme kohaline. Oli ka kahekohaline, mis oli 20€ kuid sellest jäid nad ilma.


Seal oli ka veel kahekohaline valge diivan. Hinnaks 20€. Mõtlesin, et nii lahe kui see minu tuppa sobiks. Valge sobib küll aga asi juba ruumis pigem..

Nüüd aga õppima 🤗