Päeval ma suurt midagi ei teinudki kuid õhtu poole tuli facebookis kuulutus, et Prismas müüakse üht kena kombekat. Muidugi vaatasin ma oma kontojääki ja sain seda endale lubada. Sõitsin ma siis sinna. Ilusasti proovisin veel Hannale selga ja hakkasin kassa poole liikuma. Nonii, hakkan juba maksma kuid see terminal näitab tagasilükatud. Proovisin teist korda uuesti siis. Ikka sama lugu. Olin juba väga kuri ja mis mõttes nagu, et ma ei saa. Vaatasin igaksjuhuks veel kontojääki ja tuli välja, et mul on 38senti puudu..

Ma olin nii kurb. Hiljuti koristasin ka autot ehk polnud mul ka taarat. Ainult kaks pudelit oli. Otsisin veel auto istmeid läbi ja põranda. Leidsin 50senti. Uskumatu! Ma saan Hannale kombe. 


Läksin ka järgmisel päeval poodi ehk täna ja ostsin kaks numbrit suurema kombe ka. Järgmiseks aastaks. Mulle nii meeldib see kombe. 😍😍 no nii armas

Ostsin veel ühele inimesele kombe ja panin posti. Sain selle tegevuse eest 2€ 😄

Koju jõudes panin ma Hanna rõdule magama ja hakkasin oma asju tegema. Mingi hetk kuulen koputust. Ma algul ei teinud välja. Tuli uuesti koputus ja läksin Hannat vaatama. Vaatepilt järgmine..


Hanna oli kuidagi tulnud kärust välja ja tahtis tuppa saada 😄 Ma nii naersin ja tõin telefoni, et pilti teha. Huvitav kuidas ta sealt välja tuli nii, et haiget ei saanud. Ma tavaliselt kuulen kui Hanna ärkab. 

Just sõime ja hakkame prooviabielu vaatama 😄