Ausalt öeldes pean ma vaikselt tegema märkmeid, et miskit meeles püsiks. Tunnen vaikselt kuidas mu mälu hakkab kaduma. Neid näiteid võin siis lõputult tuua. Küll see kodus istumine on ikka väsitav. Mida küll teha? Seda pole ma siiani välja mõelnud. Räägime lähemalt mis me teinud oleme.

Neljapäeval- 30.märtsil käisin siis ma Cätu ja pisilinnukesega “poes”. Käisime me Paavli sendikal või mis iganes see oli. Igatahes oli seal kõik asjad alla 1€. Veidi tuhnisime seal ringi ja leidsin endale väga lahedad püksid, pluusi ja jaki. Samuti Hannale leidsin pusa, mütsi ja ühe pluusi. Leidsin sealt veel ühe pluusi. Kirja algul ei lugenud kuid kui lugesin siis panin tagasi. Kirjaks oli siis õnnelik suurem õde või miskit sellist. Täpselt enam ei mäleta 😆

Peale seda tegime me papupildi Hannaga ja läksime me Vanaema juurde istuma. Peale seda käisin ma postkontoris ja tulin koju. Siin see papupilt..


Reedel- 31.märtsil oli Hanna-Lysa sünnipäev katusekohvikus. Mul oli probleeme Hannat hoidja juurde viia. Õigemini mul pole hoidjat kuid seda oli nõus tegema mu vanavanaema ehk Hannale vanavanavanaema. Viimsel hetkel hüppas ta alt ära kuna mu emps suutis vist talle augu pähe rääkida. Lõpuks ma mõtlesin, et ma ei lähegi. Sain veel Anettega räägitud ja oli nõus bowlingus teda hoidma. Meil oli algselt planeeritud minna bowlingu perepäevale ja siis minna sünnipäevale. Emps veidi solvus selle peale, et ma sinna ei läinud. Kuid mis teha. Läksime bussiga linna ja viisin Hanna bowlingusse. Seejärel läksin sünnipäevale. Emps nii ignos mind, et isegi tsau ei öelnud mulle. 

Hanna jäi ilma minuta bowlingusse. Emps pärast rääkis, et Hanna oli väga tubli. 


Olin veidikene Hanna sünnipäeval. Seejärel otsustasime minna Janeka ja tema sõbrannaga laborisse. Ma võtsin sealt kiiruga ühe shoti kuna pidin tormama bussipeale, et G minna teise kohta. Ma algul ei teadnud mida võtta. Janeka võttis menüü ja küsis minult suvalist numbrit. Ütlesin 4. Ma just olin vaadanud seda jooki ja mõelnud, et seda ma kohe kindlasti ei võta. Mis kõige hirmutavam oli see, et see pandi põlema. Aga jaa, ma jõin selle ära 😄

Läksin siis kiiruga bussi peatuse poole. Jõudsin sinna liiga vara. Tegin väikse vale arvestuse. Ootasin peaaegu 10minutit. Läksin siis bussi kus ootas mind G.

Me käisime kolmes. Mis oli kõige ebameeldivam oli see, et mind aeti segamini G eelmisega. Esitati ka ebameeldivaid küsimusi, et kas me oleme koos jne. Ausalt ma ei oska sellele vastata. Ma isegi ei jaksa enam midagi selle kohta öelda. Pole vaja kiirustada ja samas ei taha veel tunnistada seda, et oleme koos. 

Igatahes..

Peale kõike seda mis tehtud sai oli mul järgmine päev väga paha olla. Ütleme nii väga paha. Mul pole kunagi nii paha olnud. Ma ei saanud üldse magada. 

1.aprill ehk mu emps üritas mulle nalja teha kuid see ei tulnud tal kuidagi välja. Algul ütles, et mul tuli pakk. Kohe ütlesin talle vastu aprill. Teine kord ütles, et Mariettel on kinopiletid ja kas ma tahan sinna minna. Jälle aprill 😄

See päev venis ikka väga pikale. Kuna ma ei maganud väga ja jõudsime päris hilja ka minu juurde tagasi. Käisime Ülemiste, mina sain beebi ujumisrõngad maha müüdud. Nägime seal ka G sõbra ema. Peale seda olime G juures. Õhtul saime ta sõbraga ka veel kokku ja ma viisin ta koju.


Pühapäeval ehk eile ma ei mäletagi mis tegime. Nagu täielik mäluauk hetkel. Tean, et õhtul või õigemini öösel kui minu juurde jõudsime vaatasime me telekat.

Tänasest nii palju, et hommik algas tavaliselt. Sõime, jõime ja peale seda hakkas G kooli poole sättima. Nüüd Hanna magab ja mul on puhkus. Panin empsi autoaku müüki ja diivanikatted. Panin ka riideid pessu ja kuivama. Varsti on plaan minna vanaema juurde. 

Äkki kellegil autoakut vaja siis teab kuhu pöörduda 😄 Panin pildid sellest siia