Laupäeval käisin ma terve perega sünnipäeval. Mariettel oli sünnipäev. Ta sai 13-aastaseks. Sünnipäev toimus Sikupillis Z-Bowlingus. Ma kaotasin mängu 1 punktiga ehk jäin teisele kohale. Hanna suutis terve selle aja magada oma kärus. Hiljem suundusime nende juurde koju. Ühtlasi olin ka kaine autojuht. Avo ja Mariette paps hakkasin viina võtma. Afterparty oli meie juures. Tegime sauna. Läbu vist kestis kuni 3ni. Mina ei suutnud enam olla ja läksin magama. Ühtlasi mu kõrv ja pea valutasid. Hanna ka juba magas. Algselt olin plaaninud ma välja minna kuid siiski läksin magama.

Pühapäeval sain ma Hanna vaba päeva. See tähendab seda, et Hannat hoiti ja ma saan teha ükskõik mida. Hannat hakkas hoidma G tädi. Tal oli laste hoidmise päev. G õe lapsed olid ka seal. Hanna sellel päeval päeval väga ei suutnudki magada. Õhtul sain ma G kokku. Ta tuli meile. Sellel samal õhtul oleksime tahtnud minna välja aga mu ema polnud sellega nõus, et Hannat hoida. Samuti ei teinud Hanna koostööd meiega. Kokkuvõttes olin ma väga kurb. Ma tundsin, et pean minema kodust eemale ja nii me ka tegime. Sõitsime autoga väheke ringi.

Esmaspäeval käisime me G kinos. Auto parkisime suhteliselt lähedale solarise kino juurde. Käisime vaatamas väga lahetat filmi. Filmiks ”Kao ära”. Mulle see väga meeldis see. Ma pole nii ammu sellist head tunnet tekkinud peale filmi. Tavaliselt kui käinud siis tekkinud selline nagu igavuse tunne. Ma mitu korda ka ehmusin seal. Peale seda käisime G juurest läbi. Ta võttis oma kooliasjad ja sõitsime läbi linna koju. Tegime ka väikese kõrvalhüppe ja võtsime ka ühed joogid kaasa linnast. Suundusime minu juurde. Mul oli väga väga tore õhtu. Edasine jääb saladuseks..

Mis veel juhtus esmaspäeval? Hommikul juhtus selline kole lugu, kus mul kukkus telefon vetsupotti. Ma läksin vetsu, et sinna kauemaks jääda. Tegin siis potikaane lahti ja parasjagu hakkasin ma pükse maha võtma kui käis heli. Miski kukkus. Olin algul segaduses kuna mul ju veel püksid jalas. Pöörasin ringi ja vaatasin potti. Telefon seal päris sügaval. Ainult alumine ots paistis oma apple logoga. Kiiresti võtsin sealt selle välja ja kiiresti kuivatasin ära. Ise üritasin ma rahulikuks jääda. Tormasin ma siis kööki. Ise sisse-välja hingates. Otsisin kiirelt suure kausi ja leidsin õnneks viimase paki riisi. Ma ei kujuta ette kelle omad need võisid olla aga tegin selle paki lahti ja kallasin kaussi. Panin ka telefoni sisse. Kiiresti jooksin ma ülesse, et sellest empsile rääkida. Ma ühtlasi nutsin, naersin, paanikas ja segaduses. See oli kõige veidram tunne. Üritasin siis rääkida empsile mis juhtus. Seejärel lülitasin ma telefoni välja. Enne ma seda ei taibanud teha. Mis ma veel olin ära unustanud siis telefoni kaane pealt maha võtta. Selle all oli veel vett. Ma võtsin tolmuimeja ja üritasin sellega tõmmata nii palju kui sain. Kõik praod ja augud tegin sellega. Seejärel läks uuesti riisi sisse ja aknalauale päikse kätte. Sellest tuli peaaegu 3-päevane vabadus.

Eile oli mul maru igav. Ühtlasi olen mõelnud ka väga palju erinevaid mõtteid ja mõned lausa painavad mind. Üritasin midagi tehes neid eemale saada kuid tulutult. Usun kui Hanna ärkab siis tahaksin midagi teha. Olen liiga kaua niiöelda koju jäänud. Tahaksin oma aega teha midagi mis mulle meeldib. Ühtlasi olin kurb terve päeva kuna kartsin oma telefoni pärast. Vaatasin ma Grey Anatoomiat ja koristasin tuba, sest mul väike paharett kes koguaeg teeb sassi mu toa.

Täna ma võtsin telefoni välja riisi seest. Õnneks kõik vist korras. Algul see home nupp ei tahtnud tööle minna kuid nüüd pole trikke teinud. Tänane päev läinud selle peale mida ma tahaksin teha. Olen enam vähem välja mõelnud, et ratsutamine on ikkagi minu teema ja ma pean sellest kartusest välja tulema. Kasvõi esialgu sellega tegeleda. Üritasin tegeleda ka väheke müügiga kuid siiani pole keegi midagi soovinud. Samuti uurisin natukene hobuste kohta. Varsti varsti peaks me ka tuttu minema. Homme siiski varakult ülesse ja sõbrannaga välja. Sellest lähemalt juba järgmises postituses..