Eile siis vedelesin hommiku poole kodus. Päeval Hanna magas ja mina koristasin. Emps ja Avo läksin õhtu poole kinno. Me Andriga läksime siis ülemiste keskusesse sööma. Ühtlasi sain kokku ka Pukkidega. Marleen tegi meile jäätist. Samuti käisime paaris poes ära. Ma ostsin endale pisikese koti. Minust jäi poodi nii armas must kott aga kuna see maksis minu eelarvest rohkem siis ma kahjuks see kord ei saanud seda osta. Loodan, et see järgmine kuu alles, seni vesistan..

Jäime suht kauaks ülemiste nii, et tuled kustutati ära ja turvamees tuli karjuma meiega. Pidime minema hullu ringiga, et mu auto juurde saada. Õnneks Hannale olin enne käru võtnud ja see polnudki nii raske ettevõtmine. 

Mariette saatis mulle veel ühe video kus kaks inimest jäid Rocca al Mare kaubanduskeskusesse kinni meelega. Selle leiab siit. 

Õhtul kui tagasi sõitsime siis Andri liigutas mu õlakotti ja ma nii ehmusin selle peale. Ma pole harjunud “üksi” sõitma. Sellesmõttes Hanna enamasti vait ja magab. Mina mõtlen oma mõtteid ja siis lähebki meelest..

Mis ma küll täna tegin? Hea küsimus. Algne plaan oli minna Cätuga välja. Me panime riide ja puha. Istusime autosse ja arvake ära kes kinni jäi? Mina! 

Päev kujunes siis nii, et Hanna magas lõunat ja minul käis väike Grey Anatoomia maraton. 

Õhtu poole käisime me Maardu postkontoris. Empsi kott ja kleidid tulid. Peale seda suundusime Viimsisse. Käisime sushit söömas. Hanna viimasel ajal väga koledalt käituma hakanud. Mul juba vaikselt häbi kuskile temaga minna. Kunagi oli nii rahul aga nüüd näitab välja milline tegelt on. Aga see eest sõi ta korralikult sushit. Ise ka imestasin. Sõi koos riisi ja norilehega. Tavaliselt ta seda ei söönud vaid sõi siis kurgi ära. Seekord sõi mitu tükki tervelt ära. Oeh, ma nii uhke 😄

Lõpuks suundusime piljardisse. Kuskil tund mängisime ja suundusime igaüks oma koju. Vahepeal üritas Hanna teha ka põgenemiskatse. Tuli päris hästi välja. Nüüdseks olen ma autos juba peaaegu 1h istunud ja oodanud millal Hanna ärkab. Ega väga see ilm ei kutsu õue minema ka. Tahaks tegelt ringi sõita aga noh ma vist kedagi ei saa sõidutada 😄
Mis veel eile oli? Võtsin tattool kile pealt. Kreemitasin ka plus pidin kaks jäätist ära sööma. Andri ei tahtnud enda oma.
Hanna põgenemiskatset tegemas..

🤗🤗