Hei!

Viimasel nädalal oleme suhelnud päris palju G*. Me leppisime ära. Läksime kõik koos ujuma. Käisime Atlantis H2O Aquapargis, Viimsis. G* ostis chilli.ee‘st veekeskuse piletid meile. Mina vastutasuks pidin sõitma tema juurest läbi. Mul oli nii imelik temaga kohtuda. Ta tuli autosse ja rääkis väga palju. Ma ei ole üldse harjunud, et keegi niiöelda võõras inimene minuga nii palju räägib. Ma lihtsalt ei ole harjunud.

Veekeskuses me olime lastebasseinis ja Hannale väga meeldis seal. Vahepeal käisime ka vooluga basseinis. Testisin ka Hanna uut ujumisrõngast, mis ma Maltalt ostsin. Kahjuks see läks seal katki. Vist liiga palju puhusime seda täis. Sõitsime ka G* kordamööda torudest alla.

Peale seda läksime minu juurde ja G* jäi meile ööseks. Nii armas on vaadata kuidas G* tegeleb Hannaga. Hanna on ka kohe palju rõõmsam. Küll tuleb minu kaissu ja siis läheb oma issi kaissu. See nii hea tunne 🙂

Muud päevad oleme olnud kas minu juures või käinud Ülemistes. Vahepeal G* on käinud autokoolis ja tööl. Mina olen samal ajal käinud jalutamas Hannaga ja sõbraga ning sõbrannaga väljas. Sain Hannale ka 3€ mänguasja, millel üks klots puudu. Muidu oleks saanud sellise mänguasja kuskil 20€. Niisiis hea diil.

Sain ka müüdud lutiketi tegemise karbi. G* tuli meiega kaasa, et kohtuda selle naisega. Ma reaalselt poleks uskunud, et see ostetakse ära. See sama naine ostis ka Hanna talve kombe ära. Uskumatu lihtsalt 😀

Eile tuli ka Hanna uus käru kohale. Nii suur tundub. Täna lähen seda ka testima. Hetkel Hanna magab sellega õues. Käru üldiselt mulle meeldib. Silmale on hea vaadata. Kui ma testi teen ära siis kirjutan sellest ka täpsemalt blogisse.

Sau sau