Eile sain siis kätte väga kaua oodatud käru. Kaar tuli mõned päevad varem kui raam ise. Kaare värvus meil rose pink. Niisiis panin selle eile kokku ja Hannale kohe meeldis sinna alla pakikorvi ronida. Mängis seal selle käruga. Eile ma prooviringi ei saanud teha kuid täna ma tegin selle ära ja räägin sellest lähemalt.

Me kõndisime poodi. Meil on tänavad väga koledad ja auklikud. Väga meeldiv oli sellega sõita. Mingit kolinat ega ebameeldivat häält ei tulnud. Sain ka bussipeatuses olevad kivid läbi proovida. Ei mingit imelikku häält. Kahjuks ma mingit lume hunnikut ei leidnud, kus oleks saanud testida ka lumel. Muidu kivisel ja augulisel teel väga mõnus.

Tagasi teel hakkas ratas mingit imelikku häält tegema kuid usun, et asi võib olla õlis. Vaja natukene lisada.

Tagasi teel saime ka bussisõidu ära proovida. Bussi oli väga hea minna. Tavaliselt kui esirattad on pöörlemise peal siis tunda kuidas käru läheb kaldu ja rattad ei taha õiget pidi minna. Sellel hetkel ma seda probleemi üldse ei tundnud.

Täpsemalt siis detailidesse..


Käepidet saab mitmeti reguleerida. Väga ideaalne nii lühikestele kui ka pikkadele inimesele. Jalgade juures mingit posti pole kuhu saaks jalad ära lüüa. Tavaliset on tulnud see probleemiks kärudel (vaata pilti alt).

Kaarvari on mõnusalt pikk. Peal on krõpsuga ava, kus saab siis last piiluda. Tagant saab võtta katte ära, et tuul paremini läbi käiks ja väga palav käru ei hakka (pilt on all pool). Olemas ka tasku kuhu saab asju panna.

Turvakaar on mõnus. Ei jää kuhugi ette kui tahad last välja võtta. Teed ühelt poolt lahti ja lükkad kaarega kärust välja. Nii see jääb käru kõrvale seisma ja ei sega kuidagi.

Käru seljatuge saab reguleerida oma ja lapse soovi järgi. Tegemist siis nöör süsteemiga.

Jalgade osal on kaks reguleeritavat kohta. Magavasse asendisse kui ka istuvasse.

Pakiruumi saab lihtsalt asju paigutada. Väiksemaid asju väga hea panna sinna. Viisin ka smarposti bumbo istme kuid see sinna ei mahtunud. Niisiis sellised suured asju ei mahu sinna. Minu teistesse roosadesse kärudesse oleks mahtunud (väljaarvatud chicco).

Esirattad on fikseeritavad. Muid saab panna pöörlevate peale. Pidur asub parema ratta juures. Töötab ideaalselt ja lukustub kohe.
Käru kokkupanek on aega nõudev ja on harjutamise asi. Kõigepealt vaja panna jalgade tugi istuvasse asendisse. Muidu jääb käru paksemalt, kui kokku paned. Võib seda teha ka hiljem kuid minu meelest on see niimoodi veel ebamugavam. Vajutad kõrval olevat hallinuppu (paremal poolel) ja tõmbad tooli seest nööri ning läheb kokku pannkoogiks.Poes on ka väga mõnus liikuda sellega. Kui saan lume ka veel ära proovida siis saan täpsemalt öelda kas sobiks igaks ajaks. Samuti pean selle veel ära kaaluma. Mõeldes siis reisi peale..
Minu miinuseks vist jäänud see, et mingi hetk kukub see jalgade osa alla istumis asendile. Ma pole täpsemalt mänganud mille peale või kuidas aga selle probleemiga tegelen ma hiljem.

 

🤗