Tänase päeva veetsin ma põgenemistoas- Exitroom. Ma avastasin eile, et mul on sooduskupong ja see saab homme läbi. Kirjutasin siis oma inimestele. Meelis, Kristjan, Kristi ja Anya olid nõus tulema. Mina nagu alati jäin siis hiljaks sinna. Õnneks polnud miskit halba ja neil vist oli mingi sünnipäeva pidu seal niisiis meid nagunii kohe vastu ei võetud. 

Valisime toaks protseduurid. Suht huvitav oli ja mulle see väga meeldis. Meid saadeti uksest sisse ja pandi seljatagant uks kinni. Põhimõtteliselt vaadake ise kuidas edasi saate. Seal oli kirjas, et ainult haiglakitlis saab edasi minna. Panime need selga, mis seal rippus ja leidsime ka võtme millega sai järgmisesse ruumi. See oli suht hirmus. Verd oli igal pool ja patsient lamas seal. Muidugi feik kuju. Aga siiski päris lahe. Hakkasime siis seal otsima ja käppima asju. 

Selle toa sissejuhatus siis selline- 

PROTSEDUURID

Tere tulemast Asutusse. Minu nimi on Dr Insane ja mul jäi just üks operatsioon pooleli. Kuna ma pean erandkorras tunniks ajaks ära minema, siis teie ülesandeks on päästa inimene. Teil on aega täpselt tund, kauem ta vastu ei pea.

*

Mulle väga meeldis see sisu ja tegevus ning teema. Avasime ka ühe ukse mis hullumoodi ehmatas meid. Väga lahe!
Muud ma rohkem ei taha rääkida kuna muidu räägiks teile ette.

Niisiis järgmisena võtsime KGB toa. See oli minu meelest igav aga samas algus oli palju ütlev. Me kohe ehmusime ja naersime selle peale.

Selle toa sissejuhatus siis selline-

KGB

Teid on kinni peetud ning salajasse KGB peakontorisse toimetatud. Esmane ülekuulamine ei andnud tulemusi ja Ohvitser Tamm andis mõista, et tõe saavad nad teada niikuinii. Selles asutuses on erinevad vahendid ülekuulamise läbiviimiseks. Ta andis 60 minutit järelemõtlemise aega ja lahkus.

*

Hakkasime otsima ja leidsime kõik võtmed ja mõistatused ning pääsesime vabadusse. Meil läks alla 1h. Täpsemalt 45minutit.

Mulle algul jäi nagu täiesti arusaamatuks mida me otsima peame või nagu täitsa mõtted viisid ära, et misasja nii palju raamatuid. 

Mind üllatas see tuba ka kuid mitte nii palju kui protseduurid. Võibolla just sellepärast, et see oli haigla teemaline. 

(KGB pilt tulekul)

Kindlasti tahan veel minna ja arvan, et järgmiseks valikuks oleks pehme tuba. See kuidagi sisult tõmbab rohkem kui teised kus pole veel käinud.

Lugege ise! Mis teile kõige rohkem meeldib?

DRACULA

Kas sa oled piisavalt nutikas, et tunniga toast põgeneda, enne kui Dracula üles ärkab?

Siin elab Dracula. Tuba on täis keerulisi mõistatusi, üllatusi, udu ja hääli… Pead need lahendama, või muidu…

POMMITUBA

Põgene psühhopaadi toast enne kui tema üles seatud pomm plahvatab. Tehnilisi ülesandeid täis toas tunned end kui MacGyver.

HULL DOKTOR

Asustuse maailmakuulus professor on kadunud. Teie olete komisjon, kes on kohale kutsutud, et selgitada välja, kes on selle kadumise taga. Vahetult enne kadumist edastas professor teadaande, et keegi Asutuse patsientidest ei olegi tegelikult nii haige kui paistab, vaid on tõenäoliselt simulant. Igaks juhuks jõudis ta peita oma ametiruumidesse vihjed simulandi kohta, juhuks kui professoriga peaks midagi juhtuma. Teil on aega üks tund, et selgitada välja simulant.

PEHME TUBA

Sa ei saa enam aru mis on reaalsus. Oled ohtlik ühiskonnale ja iseendale. Meil on olemas meetod selle ravimiseks. Paigutame Sind tuppa, mis on mõeldud rahunemiseks ja elu üle järele mõtlemiseks. Kui sellest toast pääsed, siis oled paranenud.

Kõike lähemalt saate uurida nende koduleheküljelt ja broneerida saab ka sealt. Lehekülg siin. Eelnev tubade kirjeldus paikneb ka sealt.

Peale seda läksime Ülemistele sööma subwayd ja ma ostsin uued päikseprillid. Suutsin Neemelt tulles prillid katki istuda. Panin need juhiistmele ja kuna oli pime siis istusin rõõmsalt rooli ja käis prõks. Õnneks sain uued ja õnneks neid veel oli. Minust jäi sinna viimane paar. 

Sõime ära siis viisin Anya koju ja Me Meelisega tulime minu juurde. Hiljem tuli ka Kristjan minu juurde. Mängisime kõik koos seda uut monopoly kaardimakse terminaliga. 

Nüüd aga lähen varsti tuttu

✌️🤗