23ndal sain käru müüdud ja sellest ka tegin postituse.

Käisin õhtul Marliisi sünnipäeval. Tegin talle kingiks väikse elulise paki. Niisked salvrätikud, seep, suuvesi, kondoomid ja viin. Rohkem vist ei olnud. 

Marliisi sünnipäeval ma ei teadnud kedagi peale tema ja Raineku. Üks tüüp oli veel keda ma ükskord nägin nendega kuid polnud üldse tuttav. 

Algul oli suht imelik seal olla. Kuid hiljem vist sulandusin ka seltskonda. Pole üldse harjunud enam võõrastega suhtlema. 

Mulle väga meeldis sünnipäev. Seal oli üks tüüp kes mängis kitarri ja laulis. Suht lahe oli vaadata. Isegi olin veidi kade, et oskab. Mulle meeldiks ka mängida aga noh mul pole sellist annet. Mõned videod ka mul facebookis Hannelisel lehel livena. Vaadake järgi!

24ndal läksime me Kippeni sünnipäevale. Sõitsin Neemele. Kippenile kinkisin ma põhiliselt juukseklambreid ja patsikumme. Tundub, et talle meeldis. Mulle oleks meeldinud, sest mul kaovad koguaeg patsikummid ära. 

Algul samuti oli täitsa imelik seal olla kuna polnud väga ammu näinud ja kuidagi nii teistsugune tunne oli olla. Hanna algul väga kartis kuid siis talle toodi mänguasju ja siis mõne aja pärast juba tahtis maha. Hannale hakkas Kertu väga meeldima. Lõpuks tegi talle ka palju kallisid. 


Mingi aja pärast hakkasime ära tulema. Tee oli väga lumine ja tuul keerutas seda. Halb oli sõita kuid koju ikkagi jõudsime ilusasti.


25ndal ma uurisin palju kärude kohta kuna sain teada, et 23ndal tellitud käru pole enam saadaval kuigi maksin ära. Nende poolne segadus. Helistasin ka ühte poodi kuigi nende poolt oli igno. Kirjutasin ka teise kohta ja nemad suutsid vastata kuigi polnud neil tööpäeva. On ikka poed! 

Samuti otsisin terve päev oma läpaka laadijat aga siiani pole leidnud. Pean maksma ühe asja ära ja mul kõik postituses nii maha jäänud. Samuti mu salajane plaan millest varsti teada saate. 


Täna olen hetkel plaanitu kuid plaan oli minna kinno teistega. Ma ei tea kuidas Hanna seda jälle kannatab kuid ma ei taha kodus olla. Ma tahan miskit teha aga samas ei viitsi kodus ka olla. Võibolla läheb siis hoopis ujuma. Ei tea veel…

🤗