Hommikul oli mul nii halb tuju, et otsustasin Hannaga miskit vinget teha. Niisiis panin Hanna valis ja samuti enda. Liikusime autosse. Panin auto sooja ja lõpuks olime ilma jopeta. 

Me sõitsime algul Lasnamäele selverisse. Sain seal ühe inimesega korraks kokku. Sõitsin kuhugi teise selverisse ja ostsin sealt süüa. Hanna magas autos.

Peale seda suudusime Türisalu pangale. Me käisime seal esimest korda. Täitsa huvitav oli. Hästi palju rahvast oli ja meie sõime autos. Täitsa tore oli! 


Kuna rääkisin Raimondiga juttu samal ajal siis otsustasin sõita Keilasse, juga vaatama. Algul sõitsin mööda ja sõitsin gps järgi. Kokkuvõttes jõudsin omadega randa. Auto oli peaaegu nagu vees. Mõlemal pool ümbritses vesi ja ees ka. Tagasi minnes oli suht õudne liivamäest üles sõita. Seal oli ka üks mägi kus läks tee ülesse. Sealt ma sõitsin. Jube õudne oli kuna rattad käisid ringi seal jäe peal. Ma hoidsin gaasi põhjas ja korraks oli tõesti tunne, et kas pean kõik selle tee tagurdama tagasi. Kas pean tõesti teist teedpidi tagasi? Kuid õnneks sain ma sealt ülesse. 


Aega oli vähe. Päike juba tahtis loojuda. Mina siis kiirelt vurasin Kohilasse. Vaadata sealset elu. Uudiseks oli mulle liiklusmärgid seal ja mis pani mind ahastusse oli 70ne märk. Selline tee ja 70?!? What?!? Ma ei usu oma silmi…

Muidugi oli muutunud ka meie kunagine suvila. Sinna oli juurde tulnud kasvuhoone. Maja ees seisis ka mingi auto ehk ma lähemale ei julgenudki minna kui sealt kaugelt vaadata, üle põllu. Meie suvila juurde läks üks tee, mis pole ametlik ja keegi ei satu sinna niiöelda juhuslikult. Läksin siis vaatama külapoodi. Näitasin ka Raimondile läbi veebi. Sõitsin ka pärmitehase juurest mööda. Hakkasin sõitma ka ujumiskoha juurde kus kunagi käisime kuid ei leidnudki. Sõitsin juba nii kaugele, et tagasi polnud mõtet minna. Tuhala nõiakaev oli jäänud 15minuti kaugusele. Niisiis gaasi ja tuld! 

Jõudsin sinna suht ilusal ajal. Sain päikse loojangut nautida. Nõiakaevu sain ka esimest korda näha. Hanna kahjuks magas autos. 


See pole veel kõik! Sõitsin läbi Jüri koju. Vahepeal oli täiesti kohutav vaadata ja arusaada kuidas tee seal läheb. Kuna seal remont siis on need kollased vilkuvad asjandused seal ringteena aga katsu sa aru saada, et see ringtee kui märki pole või liiga hilja nähtavale pandud.

Jõudsin koju. Avo tuli täpselt akna peale ja siis tuli õue minuga rääkima. Margol sünna, et lähme neile. Nookei, autole hääled sisse uuesti. Sain 10€ veel kütuseraha. Sõitsime Marliisi juurde. Veits olime seal kuniks mõtlesime sõitma minna. Mõeldud tehtud! Läksime sõitma veidi ja siis läksime Marliisi juurde tagasi. Sõime krõpsu. Hanna magas Marleeni toas. Mingi aeg ta ärkas uuest üles ja enam tuttu ei läinud. Magama läks alles siis kui koju hakkasime minema. Seetähendab autos jäi. 

🤗