Hei!

Minu kallis papa maksis täna esimest korda elatist (st täisealiselt esimest korda) .. Juhuu

Minu enda plaanid olid, et kui ta maksab mulle elatist siis ma ennast natukene premeerin ning ostan midagi kasulikku. Kasulikuks pean ma endale osta voodi. Ma olen peaaegu aasta juba maas madratsiga maganud. Mis mõnes mõttes hirmutav. Teinekord jääb mul selg nii kangeks, et jube. Samas ma nagu voodit ka ei taha sest siis läheb mul tuba väiksemaks. Kuid samas see on vajalik. Niisiis otsustan ma osta endale voodi. Proovin ka kuidagi tuba sättida, et see näeks ikkagi suurem välja. Ma vähemalt üritan. 

Mõttes mõlgub ilus lilla kalipso voodi. 

Plus ostsin ka weekendi pileti ära 😁 Ma eelmisel suvel bronnisin ka korteri. Niisiis keegi kes läheb suvel ja öömaja ei ole saab meiega liituda. Antke kindlasti mulle teada varakult siis 😉

Niisiis minu plaaniks oli minna täna seda lillat voodit vaatama ja võibolla ma ostan selle ka ära. Oleneb kuidas see pakitud on. Minu autosse ma ei usu, et mahub 😬

Minu plaanid läksid hoopis oma rada. Ma koristasin tuba ja siis kirjutas mulle Kelli. Mõtlesin, et võiksin temaga kokku saada ja tal oligi just aega ning me saime kokku. Saime Läänemere selveri juures parklas kokku. Ma panin Hanna kärru ja mõtlesin, et panen ka paki posti. Pakiautomaat ei töödanud. Nägime veel ka poes Cätut. Õigemini ta nägi meid algul ja me tuimalt kõndisime mööda. Ta helistas ja siis rääkisime veits juttu. Liikusime Linnamäe (?!?) maxima juurde ja panin siis sealt posti. Seejärel läksime me meie vana kooli vaatama. No nii jubedalt kurb oli. 


Alati kui ma vanaema juurde sõidan siis ikka sõidan sealt poolt, et ikka võimalikult palju seda kooli näha. 😢

Sõitsime kooli juurest bussiga ühe peatuse edasi. WOW, viimati sõitsin Eestis mõned kuud tagasi bussiga. Täitsa imelik oli käruga bussi minna. Läksime number 5 peale ja seal bussis oli see toru uste juures. Vanem buss oli. Igatahes sisse saime ilusasti ja kui hakkasime välja minema läksime teiselt poolt toru kust algselt sisse ei tulnud ja see pool oli palju väiksem. Veidikene feilisime kuna see sealt ei mahtunud. Tulime bussi tagasi ja läksime sealt poolelt kus sisse tulime. Peale seda läksime uno pitsasse soojenema ja sööma. Võtsime ühe päeva pakkumise. Sõime kõik koos ja peagi tuli üks naine Hanna väikseks jäänud mähkmetele järgi. Peale seda istusime me autos kuniks Kellil buss tuli. 

Nüüd olen kodus ja vaatasime telekat, sõime ja läksime tuttu või noh õigemini Hanna 😝

Ps! Head sõbrapäeva kallid blogilugejad! 

🤗