Hei!

Sain eile juba järgmise käru müüdud. Müüsin mamas&papas sola city käru maha. Jehuu, uus käru ka ostetud.. Sellest juba all👇


Minu päevaplaan oli minna Cätu juurde, et viia lokitangid ja lainer mis ta minult ostis. Seejärel liikusin ma Marliisi juurde. Võtsin ta peale ja läksime bussijaama cargosse, et panna käru posti. Kuna ma müüsin mõlemad kärud maha ja tahtsin hirmsasti vaatama minna mamas&papas armadillo xt käru siis ma ka seda tegin. Me sõitsime kõik koos Rocca Al Mare kaubanduskeskusesse. Läksime vaatama seda käru. Alles oli seal kollane ja hall. Näppisin seda kollast ja üldiselt hallist välja ei teinud. Kollane mulle siiski kokkuvõttes ei meeldinud. Mulle ei meeldinud, et see selline mummulise riidega. Hall aga selline mõnus. Samuti tahtsin ma teha käru roosaks nagu ma selline roosa hull olen siis kollane selleks ei sobi. Kodus siis ma tükk aega mõtlesin ja kaalusin. Välistasin ma siiski kollase kuid valikusse jätsin musta ja halli. Mustal muidugi samasugune muster nagu kollasel. Mõtlesin tükk aega kuni hommikul tegin otsuse. Valin siiski halli.Halli värv on selline ja mitte mummuline. Samuti seda saab teha roosaks kuid ma ei tea veel kas teen. Tegin tellimuse amazon.co.uk’st. Eestisse peaks jõudma 22-24.veebruar.  Siis hakkan rohkem testima ja vaatama kas võtan midagi roosat juurde või sobib mulle ka see hall. Seniks jätan oma Chicco kergkäru alles ja ühtlasi see ainuke käru millega sõita saab. Võimalik, et see ainult reisikäruks ka jääb. Kuid kui meeldib mamas&papas väga siis müün maha. 

Jään ootama meie iludust! 

Igatahes siis eile käisime ka prismas poes ja viisin Marliisi Jürgeni juurde. Peale seda sõitsin ma koju. Istusin veel autos kuniks emps helistas ja tahtis minult takso teenust. Selge, auto tööle ja uuesti sõitma. Sõitsin sõle kanti. Sinna sõitsin ma empsi juhendamisel kuid tagasi ei osanud ma väga tulla. Samuti waze abil. Lõpuks sain ma sealt kuidagi välja ja sõitsin pirita kaudu koju. Viimasel hetkel tuli meelde, et mõlemad käruostjad kandsid mulle swedi ja swedist ma ei saa maksta krediitkaardi meetodil. Käisin siis Pirita selveris, et tõsta raha ühelt kaardilt teise. Seda ka tegin ja läksin ka poodi. Hanna valis endale ikka suurepärase käru. Nägin nii palju vaeva kuna see ei tahtnud hästi käituda minuga.


Leidsin Hannale ka ägedad papud kevad-sügiseks ja hinnaks 7€ niisiis võtsin ka need ära. 

Tagasi tulles vedeles bussipeatuses mingi mees maas. Ma algul sõitsin mööda. Võtsin Andri kiirelt peale kodust kuna ta oli üksi kodus. Läksin tagasi aga õnneks oli keegi juba appi tulnud. Miks ma kohe ei läinud? Ma algul ei saanud aru mis see oli ja kui ma koju jõudsin tulin selgusele, et see oli ikkagi inimene ja süda hakkas valutama.

Õhtul me sõime ja vaatasime telekat ning siis oli juba aeg tuttu minna. 

🤗