Kirjutan Teile ka lühikese juttu tänasest päevast. Ärkasime ja ma hakkasin kohe Hanna käru korrastama. Panin soojakoti pessu ja panin kuivama. Käisime poes, et osta toidukile. Koju jõudes oli soojakott peaaegu ära kuivanud. Ma pidin natukene fööniga veel kuivatama. See sai tehtud siis sai Hannaga viimased pildid tehtud käruga.

Pesin rattad ükshaaval puhtaks, raami tegin enam vähem korda, istme tegin purust puhtaks. Oehh, kuidas seda käru igatsema jään. Päris ausalt ma hakkasin nutma kui nägin seda pilku nagu Hannal pildil. Ta kohe naudib selles istumist. Kahjuks külma südamega pidin kärule head teed soovima.

Käru pakkisin ma nii väikselt ära kui sain. Võtsin ka rattad küljest ära. Panin kõik võimalikud pisikeseks kokku. Kella 4st tuli kuller järgi. Hanna juba sellel ajal magas ja mina sain rahulikult käru dpd bussi viia.


Mul kärust nii kurb loobuda. Ma helistasin veel emmele ja lasin tal lohtudada mind. Samuti ise ma proovisin lohutada üleeelmise käru müügiga. Oleksin ma õigel ajal müünud oleksin ma rohkem raha saanud ja käru oleks tervem olnud. Hiljem ma tegin kogemata kaarvarju ühe nurga katki. Niisiis käru teekond pidi nii minema.

Hanna oli täna väga närviline. Tahtsin teha ka mamas&papas kärust pilte kuid algul Hanna ei lubanud. Koguaeg tuli ette pildile ja jonnis. Jätsin siis piltide tegemise õhtusse. Pesin samuti käru kõik puhtaks. Samuti ka rattad. Nii palju kui oli võimalik. Pildid tehtud ja nüüd homme õhtul panen ma kuulutuse. Nimelt tahan ma viimast korda Ülemiste keskusesse minna ja veenduda selles kärus kas ikka tahan seda.


Mulle igatahes tundub, et Hannale meeldib kuid mulle ei meeldi selle käru raam. Ta näeb nii õrn välja ja kui hoolikalt vaadata siis raam näeb välja nagu tagurpidi 7..

Aa, jaa minu kolmas roosa käru. Arvatavasti ma seda ei müü maha ja see jääbki reisi käruks. Ma ei saa selles veel kindel olla kuna pole veel tutvunud nende kahe käruga.

Järgmised sõela peal kärud oleksid ikkagi need.

Britax B-Motion 4 plus

Ilus värv- roosa 😍 Käib ühes tükis kokku. Kaalu poolest on 11,5kg interneti andmete põhjal kuid arvan, et see sipake rohkem. Käru ainus viga saab jääda see, et suunda ei saa muuta. Ainult näoga sõidusuunda. Kärule saab osta lisa topsihoidja ja talverattad ning samuti transpordi koti. Nende valikute peale olen mõelnud, kuid kas olen ikka endas 100% kindel, ei ole ma kindel.

Rattad on õhkkummid.

Hinnaks Soomest 299€ plus post

Mamas & Papas Armadillo XT

Ilus kollane värv kuid minuga vist väga kokku ei lähe. Käib samuti täislamavasse ja iste on päris pikk. Kaalu poolest on 9kg. Kaarvari tohutult pikk. Saab juurde osta turvakaare ja vist isegi transpordi koti. Praegusel hetkel ei oska öelda kas antud mudelil saab ka teisi rattaid osta. Samuti ei tea millised rattad on. Kuid see tunduks ideaalne talvine ja suvine ning ka reisikäru.

Hinnaks 350€ okidokis uuena. (Vb saab ehk tingida kah 😉)

või ostan amazonasest 300€ juhul kui tegemist uue, originaal ja saadavad Eestisse ka.

Valikus nüüd need kaks. Mis Te arvate?

Ausalt ütlen, et see peaaegu viimane käru jutt mis siin latran. Usun, et Teil võib juba päris igavaks minna kuid samas loodan, et on ka huvitav ja mõnes mõttes annab kogemust kui endalgi juba pisike põnn on 😉😊

Niisiis jätan hetkel hüvasti! 🤗