Hei!

Ausalt öeldes on mul kopp ees. Mul on nii suur kodu igatsus, et jube. Ma suutsin hommikul nutta. Minu viimane reis, mis oli nii kaua oli vist Türgi ja enne seda Tenerife. Üldiselt on minu reisid kestnud 4-päeva. 

Hommikul me siis liikusime Mediterraneo parki. Seal olid papagoid, merilõvid ja delfiinid. Ma tahtsin väga minna delfiinidega ujuma kuid ei saanud. Ma ei tea mis neil viga oli, et nad raha ei tahtnud. Ütlesid, et ma homme kell 9 hommikul tuleksin tagasi aga noh siis ma vist magan ja üksi kuidagi niru minna. Niisiis ma olin selle pärast väga pettunud.  See viis mu tuju ka alla.


Kuna mu telefoni mälu on endiselt täis siis pargis sai tehtud kaks pilti.

Natukene ka pargi teemadest

Kell 11:00 oli papagoi esitlus. Räägiti natukene mida papagoid söövad ja nende kasvust. Samuti munemisest ja muud faktilist juttu. Saime teha papagoiga pilti. Järgmisena esitleti madu, täpsemalt püütonit. Tegemist oli noore maoga. See sama madu sööb iga 3-kuu tagant. Järgmine söögikord on tal aprillis. Samuti sai igaüks maoga pilti teha. Peale seda sai 1€ eest toita linnukesi ja teha palju pilte.

Kell 12:00 või 12:30 oli merilõvide esitus mis oli väga jama. Need ei tahtnud väga kuulata nende sõna ja olid suht kinnises ruumis. Vähe oli vett ka. Tenerife loomapargis oli see palju vingem. Rääkisid seal mingeid faktne ja muid lugusid.

Kell 13:15 hakkas siis delfiinide show ja ma olin nii kade nende inimeste peale kes tegelesid nendega. Ma ju tahtsin ka ujuma minna aga ei lastud. No kurja küll.. Ma ei suutnud väga seda vaadata jah

Peale selle vaatamist läksime Paceville kaubanduskeskusesse. Ostsime mõned suveniirid. 

Olen empsile võlgu täpselt 10€ ja mul homseks alles 3€. Niisiis võib öelda, et hästi läinud. 

Homsest päevast aga saab lugeda ülehomme hommikul. Kuna jõuame Eestisse 23:59 😄