Täielik kökats! Ma ostsin selle mõttega, et saaksin selle võtta kaasa Dubaisse. Sellel hetkel vist polnud mul ühtegi käru. Õnneks ma leidsin enda jaoks parima pakkumise. Minu ikka südamesse jäänud Baby Jogger City Mini GT. Reisil käisin ka sellega ja ütleme nii, et see ikkagi siiani parim käru.

Chicco Echo oli selline hmm, ma ei teagi kuidas ilusasti öelda. Igatahes ei suutnud mina seda kellegile pähe määrida. Leidsin parima variandi selleks, et teen selle käru arvelt loosi. Mina saan oma soovitud käru raha tagasi ja keegi saab väga odavalt endale käru. Kokkuvõttes osales soovitud hulk inimesi ja loos sai tehtud. Inimene, kes võitis oli väga õnnelik 🙂

Minu meelest selle käru plussiks oligi vaid see, et seal peal saab istuda. Miinuseks on kogu käru. Ma isegi ei kujuta ette miks ma selle ostsin.. Olin ju enne seda väga kogenud kärusõltlane ja ikka tegin sellise valiku. Vahepeal mõtlesin, et äkki see teadmatuse või oskamatuse viga tuli mulle nagu tagant järgi.. mõnel inimesel on pikad juhtmed ja mul võibolla tuli taoline hetk.

Paneme sellest kärust siis pildi ka 😀

IMG_0019