Hei!

Nüüdseks võib juba tunde lugeda millal puudutame Malta maapinda. Meie reisi algus ei toeta head. Nimelt kus oleme kõik asjad valmis pannud ja läinud asjadega interneti poole, et teha check-in lennule, et saada lennupiletid ja välja printida. Mõned lennufirmad võtavad kohapeal lisatasu, et teha seal kohapeal check-in.

Me lendame Lufthansaga ja proovisime siis teha check-in. Sisestame andmeid ja ütleb, et kas numbrid valed või hoopis reisine aega rohkem kui 23 tundi. Proovime seal erinevaid valikuid ja erinevaid numbreid mis booking lehel meil on. Mitte ükski ei sobinud. Lõpuks siis proovisime kuskil x-moodi teha seda ja lõpp tulemus see, et see programm ei saa aru, et Hanna on minu laps. See programm oli isegi nii loll. et ei saanud aru, et kaks inimest on selles check-in’is täiskasvanud. Tuli koguaeg kiri, et lisage täiskasvanu. Nagu mis mõttes?!?

Praegusel hetkel on tehtud meile check-in ära kuid Hannale pole. Olen natukene nördinud ja nutu äärel. Ma kardan, et Hanna pärast jäätakse siia Tallinnasse 😀 okei, nii pole võimalust ja kui tehakse siis mina ka ei lähe ning reisikindlustus maksab meie raha tagasi.  Oeh…

Nüüd natukene lõbusama teema juurde. Meil tuleb ainult käsipagas. Praegusel hetkel olen selle ära pakkinud. Hetkel on mul kuhjast 2cm ülegi veel. Muidugi on mul lisada paar asja nagu Hanna toit, puder, minu öösärk, pesuasjad ja laadija. Kaamera mul tuleb kaela ja paar Hanna püreed taskusse või kärusse- eks näis. Hanna mänguasjade poole ma pole veel vaadanudki, ma ei oska talle miskit võtta ja kui võtan siis need peaksid väga väiksed olema. Meie käsipagasi max. kaal on 8kg kuid hetkel ma küll ei tea palju see kaaluda võiks.

Mul veel väike närv sees. Millegi pärast olen ma hakanud räigelt narveerima igasuguste asjade peale, et jube. Oeh, ma ei teagi  millest..

Samuti minu probleemiks on millist käru reisile kaasa võtta. Arvan, et võtan selle roosa.. muud vihjet ei suuda ma välja tuua 😀

Mis ma kõik siis kohvrisse veel ära pakkisin? Ma võtsin terve nädala mähkuvaru kaasa.

Asju meil suhteliselt väha. Hannale- pluus, 4 body, 2 püksid, kilekombe, trikoo, mähkmed, ujumismähkmed, toit. Minule- seelik, 4pluusi, ujukad, pesu, sokid ja ülejäänud asjad tuleb selga, et kohver oleks kaalu piirides.

Lisada tuleb laadija, mänguasjad, vedelikud- lõhn, shampoon, palsam, hambapasta, meik. Mänguasjad lähevad ma usun kärru.  Samuti panen Hanna paksult riide.