Eile siis oli täiesti tavaline kodune päev. Õppisin natukene, tegin muffini pulbrist küpsiseid ja kooki. Tegelt ülihead tulid. Ma just tellisin endale nn küpsetuspaberi mida saab korduvalt kasutada. Subway teeb ka nendega küpsiseid ja kuna tahtsin nii väga proovida ning meil kodus polnud muud kui muffini pulber. 


Tänaseks kõik juba söödud. 


Hanna ja kalafilee pulgad koos makaronidega.

Täna me ärkasime ja Hanna oli mul kaisus. Ta nii vaatas kuidas ma magan. Ta oli lihtsalt mul kaisus ja ootas kuni ma ärkan. Ta lasi mul magada ja rääkis oma mänguasjaga juttu. Tegin oma silmad lahti ja tema vaatas mind nii armsalt ning siis pakkus oma mänguasja mulle. 

Tulime siis alla ja sõime. Varsti kui Avo koju jõuab siis saan minna sõbrannaga jalutama, muidugi koos lastega. Nimelt hoian ühtlasi Andrit ja turvatool on Avo autos kolimisest, et käisime aitamas.

Nägin ükspäev vinget und kuidas mul sai poolel teel autol kütus otsa. Kuna statoil asus minu unenäos mäest alla minnes siis ma lihtsalt lükasin veits autot kuni mäest hakkas vaikselt veerema. Jõudsin täpselt statoili juurde kuid see polnud tavaline statoil. See asus maxima sees. Seetähendab, et putka oli maxima poe sees kuid voolik, et tankida oli maximast väljas, poe seina küljes. Niisiis ma ei teagi kas sain tangitud kuna rahakott mul vist jäi koju. Vähemalt ma hakkasin seda otsima kuid Hanna hakkas nutma ja ma ärkasin ülesse. 

Minu unenäod ongi tavaliselt väga veidrad. Mul on kahte moodi unenägusid. Kas nad on nii ebareaalsed või lihtsalt väga usutavad. Üldiselt näen ebareaalseid unenägusid, nt see statoil. Samuti olen näinud kuidas veekeskusele tehakse pommiähvardus. Olen seda unenägu näinud 3x. Ma ei tea kas see unenägu tahab mulle miskit õelda või lihtsalt nii “lahe” unenägu ja seda lastakse mulle.

Kuidas Teil unenägudega? Kas usute, et need võivad täituda või mõned unenäod hoiatavad millegi eest? Mis mõtted Teil üldse seoses selle teemaga? 


Lähen teemast täitsa välja ja ma ei tea kas olen seda juba kirjutanud kuid olen teinud siin blogis päris mitu loosi ja küsinud tagasisidet. Niisiis tekkis küsimus, et te ju loete.. Ma näen seda kõike, samuti mis maades minu blogi loetakse. Ma saan sealt vastukaja kuid miks on kartus osaleda? 😄

Minu TOP 3 vaatajaskond asub Eestis, Soomes ja Suurbritannias. Samuti loetakse Norras ja Ameerikas. Muid riike on ka kuid oluliselt vähem loetakse. Üks Nigeeriast inimene on ka sattunud mu blogisse.

Ma siiralt loodan, et Teile meeldib mu blogi lugeda! Kindlasti jälgi ka mu sotsiaalmeediat 😊