Hei!

Eile ärkasime ja hakkasime tegema rummipalle. Natuke jutu retseptist kah.

Vaja läheb:

  • 2 pk küpsiseid (või koogipõhja tükke biskviidist)
  • 50 g võid
  • 200 g hapukoort
  • 6 tl kakaod
  • 1 pdl rummiessentsi või sorts tumedat rummi ja 3sl suhkrut
  • kaunistuseks kohupiima

Natukene ka sisust:
Purustasin saumiksriga küpsised (või tükelda biskviiditükid). Sega sulavõi ja hapukoor kokku. Seejärel sega juurde kakao ja rummiessents või rumm ja suhkur. Vooli massist käte abil ümarad pallikesed ja pane külmikusse tahkuma. Enne serveerimist võib kaunistada kohupiimaga.


Kindlasti lisaksin ma juurde kookose tükke. See tuli alles siis meelde kui sööma hakkasin neid.
Järgmise asjana võtsin ette pildiraamide seina panemise. Avo oli andnud mulle puuri millega saan seda teha. Ma lihtsalt nägin nii palju vaeva selle ühe pildi seina laskmiseks. Ma tegin seda ühte auku 2+ minutit. Ja teate miks?!? Mulle anti katkine puur. Kui avo õhtul koju jõudis siis oli mul panna veel 3pilti. Ma läksin tema juurde ja ütlesin ma tõesti ei jõua. Mu käed olid sellest puurist nii punased, et kohutav. Ta vahetas siis puuriotsad ära ja tegi mulle need kolm auku 5sekundiga ja mul jäi lihtsalt suu lahti.. Olin nii vihane ja kuri ning samas ka naersin enda üle. Lõpuks siis panin ka peegli seina ja kasutasin ka seda puuri. See läks nii kiirelt nagu Avol. Ma nagu enne jõuga surusin, et üldse see natukene liiguks aga siis ma ei pidanud isegi suruma.. PiinlikPeegel tuli mul natukene viltu.

Samuti suutsin ka oma madratsi väiksemaks lõigata.


Värvisin ka aknalauad ära

Enne tuttu minekut siis Hanna suutis natukene ka tuba sassi teha. Oma klotsid tõi väljaBenno kiitis ka mu pesa heaks. 


Mina läksin kell 5 magama kuna veebisin ühe inimesega. #sestmeolemelahedad


Mul oli mõnus hommikuäratus. Eile kui panin uued voodilinad siis täna on need rikutud.. Hanna kakis voodisse 😁 Nii et head hommikut! 

🤗