Hei!

Tänane siis läks tasapisi. Käisime surnuaias küünlaid panemas ja poes. Hiljem käisin veel autot pesemas ja seest tegin ka “puhtaks”. Räägin sellest seiklusest lähemalt.. Olin viimas ema ja lapse mütsi virbi maxima juurde. Beežid osteti ära. Seejärel suundusin siis pesulasse. Panin oma mündid sisse ja taidlesin seal ümber auto. Vaatan, et igalt poolt saab puhtaks ja värki. Auto ei tahtnud mitte kuidagi puhtaks minna. Mul oli nii palju mustust. Arvata on miks, ma pargin ju muda sees. Tegin ilusti veljed ka puhtaks. Need olid kohutavad. Ma juba ei mäletanud mis värvi nende tegelik värv oli.. Igatahes siis enam vähem sain ilusasti pestud auto siis sõitsin tolmuimeja juurde. Panin oma mündid sisse ja see ei tõmmanud mitte sittagi. Teinekord tean, et panen algul 0,50€ sisse. Sellest vähemalt nii kahju pole kui suurema summa eest. Igatahes mõtlesin, et teen kõik seest puhtaks aga sittagi. Ma vist terve see aeg ühe istme kallal olingi kuna see nagu nii vähe tõmbas. Huvitav kui tihti neid kontrollitakse ja hooldatakse. Kas kui järgmine kord lähen siis võib ka selline üllatus olla?!? Igatahes sättisin need jalamatid ilusasti tagasi. Olin need kõik tolmust puhtaks kloppinud. Vähemalt nii palju kui ma suutsin, sest need kummist. 

Puhas 

Hiljem poest tulles avastasin, et ma olen vist liiga palju uhanud selle survepesuriga, et värv maas 😢😢😢😢 Täiesti kohutav, ma nii kurb selle pärast. 

Lõpptulemusega ei jäänud rahule. Sain muidugi prügist lahti autos aga ei saanud väga ilusasti põrandat purust puhtaks. Samuti autol jäid mõned kohad poriseks ja värvist lage. 😢 

Hiljem siis läksin poodi ja ostsin need paberid, mis pesumasinasse käivad ja saad panna ükskõik mis värvi riided sisse.  Kuna see oli soodushinnaga siis mõtlesin miks mitte proovida.. Ma katsetasin ja need tõesti töötavad. Ma ei julgenud muidugi kohe punaseid ja valgeid riideid kokku panna, kuid panin valged ja roosad kokku. Oli paar ka kohe sellist väga tumetat roosat ja paar sinist asja. See paber läks täiesti hallikaks. Hiljem siis panin veel kõik punased mõndade roosadega kokku ja siis paber läks punaseks. Selle teise pesuga oleks võinud panna siiski poole paberi aga kuna ma algul katsetasin ja ei tunne värki siis ei julge ju kohe alguses ka riskida. Homme õhtul panen mustad ja punased ning muud värvid kokku. Juhul kui eelmised pesud on ära kuivanud. Kindlasti veel kaks pesutäit pesta ja siis saan öelda, et mu kõik mustad riided on pestud. 
Kodus muud väga rohkem ei teinudki..

Mõtlesin, et äkki tahate ka mütsist pilti näha 😄


Nüüdseks head ööd! 🎄🎁

🤗