Hei!

Käisin täna siis Hanna sünnipäeva peoks asju ostmas. Homme hommikul tellin ka tordi Violiast ära. Ma täpselt ei tea mis pildiga tordi ma tellin. Mul kaks valikut kas tellin käsnakalle või minnie hiirega tordi. Eks ma siis üllatan teid.

Täna siis käisime karupoeg puhh poes ja ostsin sealt siis köögi ära. Ma olen tegelt väga pettunud, et just sealt ostsin. See -10% soodust, mis sain sealt oli täitsa mõtetu. Oleksin ikka võinud minna lastemaailmast osta selle köögi ja hind oleks tulnud täpselt sama. Ma ikka nii loll. See mis ostsin see veel veits ära kriibitud ja mulle isiklikult meeldis see roosa rohkem kuid ma jälle kuulasin oma ema kes andis mulle vale nõu. Lisaks pean uuesti sinna sõitma, et seda koju transportida. Oehhh 😢 Äkki ma saan selle ikkagi välja vahetada. 14 päeva peaks olema tagastamisvõimalus ju tegelt. Nad peaksid ju tegelt võtma.


See olngi see mis ostsin


See on see mis oleks tahtnud

Proovisin selle farmi jogurti-smuuti ära ja täitsa omapärane. Kõige rohkem käib seal vaarika ja piparmündi maitse üle. See jätab mõnusa järelmaitse.


Samuti sain proovida yummikomme, mis on 100% vegan kommid ja sisaldavad C-vitamiini. Kindlasti soovitan ka teil proovida neid. Hannale ka väga maitsesid. Mina sain proovida granaatõuna ja mango oma. Hanna sai arbuusi oma ja mingi maitsega oli veel mida ei teadnud algul vaadata. See arbuusi oma tundus väga hea. Hanna lõhnas päras nii hästi. Minu see mango oli pigem hapukas ja seda ma uuesti ei tahaks süüa. Tahaks kindlasti seda arbuusi maitselist kommi süüa. See tundus nii isuäratav kui vaatasin Hannat seda söömas. 


Homme siis helistan Elisasse, et küsida oma kõnearve kohta ja helistan tarbijakaitsesse, et küsida selle kohta kas saan ümber vahetada toodet. Kui ei saa siis ma veidi pettunud. Oleksin võinud siis sellise asjaga veidikene oodata. Homme on ka Hanna arsti juures kontroll ja saab teada Hanna kaalu ning pikkuse. Samuti saab ka süsti 😬 Aa, jaa tordi pean ka tellima!

Homme pean käima veel ära maximas, et osta mulliga vett ja Maardu postkontoris ja kindlasti ka selveris. Olen aasta otsa kogunud boonuspunkte kliendikaartidele, et nüüd Hanna sünnipäevaks kasutada. Maximas oli mul 7€ kaardil, rimis peaaegu 3€ ja partnerkaardil peaks olema mul ~4€. Ma muidugi eeldasin, et rimi kaardil kõige rohkem raha aga siis mõtlen, et kuidas kui maximast ma ostan põhiliselt Hannale süüa kuna seal NAN piimasegu sooduses.  Kui ostan siis ostan 10pakki. Nii olen juba viis kuud ostnud. Sealt see 7€ kogunenud ongi..

Nüüd oleme me kodus ja hakkan koristama ning oma polar loopi otsima. 

🤗🤗