Hei hei!

Saime siis ükspäev G-ga kokku. Sellest ma ei hakka pikemalt rääkima kuid tundub, et midagi hakkab toimuma..

Täna hommikul me Hannaga ärkasime, sõime ja läksime Tallinna Teeninduskooli. Nägin oma endisi klassiõdesi ja -vendi. Väga tore oli. Mul oli väga lõbus ja aitäh, et olete mul olemas!! 

Anya siis selline jobu nagu ikka, võttis Hanna ja kiusas teda veidi.. Naljaga ikka! Läks veel õpetaja Kaimari juurde jutt rääkima, Hanna ühel puusal. Tuli sealt Kaimari juurest tagasi ja kõndis sealt tagasi nagu swagger.


Anya omas elemendis..

Täna müüsin veel Anyale lauvärvide paletti. Marleenile müüsin veel huulepulga kuid sellest mul pilti ei ole. 


Peale seda läksin ülemistesse. Käisin subways ja raiskasin väheke raha. Ostsin endale koti, rahakoti, juuksekummid, Hannale mänguasja ja hiljem ka jäätise Marleeni juurest. 

Kui sul on ka soov meigitoodete järgi siis kirjutage mulle! 

Aa mis veel unustasin siis ostsin ka kuuseehted. See kunstkuusk on meil olnud päris kaua. See on vähemalt 8 aastat meil olnud. NB! meil pole kuuse all kaunistus kuna teate isegi, Hanna 😄 Mõned ikkagi talle katsumiseks jätsime. See mänguasi mille pärast Andriga nad kaklesid. Nüüd enam ei pea! 

Kui ma olin Horvaatias siis ma tellisin beebide ujumisrõngaid ja mul oli kokku neid vist 12tk. Täna oli see päev kus viimase maha müüsin. Jehuu! 


Väike meenutus

Mu polar loop on kuhugile ära kadunud ja ma olen väga kurb selle pärast. Ma pole seda näinud juba vist rohkem kui kuu aega. Ma olen kõik kohad vist juba läbi vaadanud ja ei kuskil 😢😢😢 Ma loodan jõuluimet, et ma üles selle leian.


Hanna terve õhtu poolik kaisutanud seda kutsut. Kui kassapidaja andis selle koera siis Hanna juba tõstis käed püsti. Talla megalt meeldis see koer ja ma tõesti ei tea mis selle juures nii erilist on. Hanna oli väga õnnelik, ma nägin seda. See tunne, et saad kellegile rõõmu teha on ikka nii mega hea. Eriti veel oma lähedasele inimesele. Pisara võttis kohe silma. Mu päev oleks nagu korda läinud. Väga vahva oli! 

🤗🤗