Olen tõesti blogi väheke unarusse jätnud ja mul kohutavalt kahju sellest. Niisiis üritan aktiivselt edasi blogida. Minu misioon siiski kestab, et saaksin iga päev vähemalt ühe postituse siia. 

Eile käis siis G* Hannat hoidmas. Tuli kuskil 4 ajal ja läks 9 ajal. Mina siis läksin kohe kodust minema. Minul olid omad käigud millest ma pikalt ja laialt väga ei räägi. Räägin nii palju, et käisin ka poes monopoly ostmas ja sõitsin siis Pukkide juurde seda mängima. Marliis oli kahjuks tööl aga siiski sain teistega mängida. Minu arust väga lahe mäng. Sain maximast 28€ soodusega, muidu 48€. Niisiis tasus osta. Jõudsin ma just sinna kui mulle saadeti sõnum, et peaksin koju tulema. Ma kohe sellega üldse ei arvestanud, et emps ei ole kodus. Ta läks minema koos Avoga nii, et midagi mulle ei öelnud. Hanna jäeti üksinda koju, vähemalt nii mulle öeldi kuid ma südames teadsin, et Hanna on Andriga ja Argoga. Koju jõudes nii oligi. Muidugi seal  Pukkide olles öeldi mulle, et ainult Andri ja Hanna kodus. Mariette hakkas põhimõtteliselt nutma 😂 Igatahes kui mina koju jõudsin olid kõik kodus ja ma mõtlesin, et mida kuradit?!? Emps siis ei võinud anda mulle vabadust vaid pidin koju “kihutama” kuna Hanna “üksinda”? Nagu mida kuradit?!? Igatahes tekkis mul jälle hull meeleolu langus. Nagu ma ei saa isegi ühte päeva max 12h kodust eemal olla. Ma ei saa minna kellegiga välja kuna kõigil omad plaanid või lihtsalt ei kutsuta. Võimalik, et mind ei kutsuta kuna ma sonin siin, et ma ei saa mitte kunagi mitte kuhugi.. Tegelt see ei ole nii. Alati kui mina saan siis minuga ei tulda lihtsalt. See hetk kui käisime Kristi, Anna-Bell ja Kelli bowlingus ja piljardis siis ma lihtsalt nutsin autos. Miks peab kõik nii ebaõiglane olema?!? Kas tõesti see ükspäev nii palju palutud, et keegi võtaks oma koivad perse alt välja ja tuleks minuga möllu panema? Nagu sa ei käi minuga iga jumala kord väljas ja isegi kui sa mega väsinud siis miks ei või oma sõbrannale vastu tulla, või pole enam sõbrannad kuna mul on laps?!? Nagu mida kuradit sa üritad sellega saavutada või mida sa mõtled sellega? Tahad, et sul oleks kunagi samamoodi ja vireleksid ning mädaneksid kodus nagu riided maakodus? Siis soovin sulle edu ja loodan, et sa meenutad seda aega kui ma üritasin sind välja kutsuda ehk võimalik et ma tulen sinuga välja või oihh ei tule välja sinuga 😊

Tänane päev siis läinud igavalt. Hanna endiselt haige. Palavik kimbutab meid. Vahepeal parem ja kõik tipptopp kuid siis öösel või enne magama minekut tõuseb. Mina siis sain oma müügikraami kätte. 

Alles olevad asjad:


Esimene bronnis, 2,50€ tk


4€ tk, viimane müüdud


6€ viimane


8€


14€


14€


7€, mega hea ja mulle väga meeldib. Mul teeb väga pikaks ripsmed


7€ lainer

Natukene tõestusmaterjali kah 😊
Matt huulepulk mulle väga väga meeldib. Pole siiani laiali läinud. Proovisin Anette juures tema matt huulepulka ja mul oli ~10 minutit peal ja mul oli kõik laiali nagu oleksin kellegiga suudelnud või noh äkki mingi vaim suudles mind 😄 Üldjuhul tavaliselt lähebki mul huulepulk laiali alati. Ma olen joonud ja söönud selle huulepulgaga ja on ikkagi sama värske.


Peale pannes

Igatahes olen ma väga õnnelik selle huulepulgaga. Olen ärevil homse päeva üle, sest siis ma ostan jõulukingid ja teen seda nii säästult kui saab aga samas tahan, et kingid oleksid korralikud. Sellest lähemalt juttu ka blogis. Samuti oleks vaja reis ära osta. Kas keegi liitub? ~200€ tuleks kohe ära maksta. Max 220€. Läheb siis Maltale. Oma teekonnast räägin samuti siin kui saan ostetud reisi. Loodan, et kallimaks pole läinud. Kui on siis plaan jääb katki. Muidugi siis tuleb osta ka Hanna jaoks seljakott. Ta ise hakkab seal istuma. Lisaks vaja autole kütust, süüa ja varuraha hoida. Hanna sünnipäev ka maksta ära ja toidud. Seda kõike siis tulevikus blogis 😄

🤗