Hommikul ärkasime ja päike mõnusalt paistis ja tahtsime kuhugi minna. Panin teksad jalga mis ostsin 4 kuud tagasi. Olen ikka päris korralikult alla võtnud. Vaadake ise!

Ma lihtsalt hoian, panin siis teised püksid jalga.

Meie plaan oli siis minna kadriorgu jalutama ja peale seda lähme Carrambasse sööma. See on kujunenud juba traditsiooniks. 


Eelroog

See ei olnud veel kõik. See oli alles eelroog. Peale seda tuli Andrile, minule ja Avole toit. Emme läks autot lähemale tooma kuna õues on ikka megalt külm.


Andri jäi haigeks. Tuli mingi pah viirus külge. Loodan, et me Hannaga seda ei saa. Andri täitsa kutupiilu. Ma ei tea kuidas ma hoolitseks Hanna eest kui peaks mulle ka tulema.

Hiljem siis läksime Piritale apteeki Andrile rohtu ostma. Hakksime siis ära sõitma ja käis hull kolks. Jäin siis seima teeäärde ja ma nii ehmusin, et jälle rehv läks katki. Siis mul ei oleks midagi olnud ka alla panna. Varurehv mul veel ikka auto all. Vaatasin siis tee peale ja seal oli see lumekärakas. Sain siis aru, et see kukkus sealt ära ja kõik hästi. Niisiis sõitsime koju. Pidin käima veel Muuga Maximast läbi aga selle ma unustasin ära. Ma pidin ujumisrõnga posti panema. Kütust mul ka jube vähe. Tuleks see 8ksas juba kiiremini. Hanna sünnipäeva toa pean ka veel ära maksma. Oeh, järgmine kuu väga palju väljaminekuid ja ma tõsiselt loodan, et selle kohtuasjaga läheb kiiresti..

Head ilusat teist adventi ka! 🎄🎄