Eile siiski sain oma kooliasju tegema minna. Mu 98-aastane vanavanaema oli nõus hoidma Hannat. Käisin siis ajaloo kontrolltööd vastamas. Tundus, et läks hästi kuid väga kindel ei ole. Eks siis paistab..

Uudishimust siis kui hakkasin vanaema juurest kooli minema siis tee oli pikalt ummikus. Mõtlesin, et miks ei liigu. Ma vist istusin seal 10minutit kuniks üks auto pööras ümber ja sõitis ära. Mõtlesin, et teen ka seda, ruumi ju nüüd oli. Mõeldud, tehtud. Sõitsin teist teedpidi siis kooli. Koolist tagasi tulles ma mõtlesin, et läheks vaataks mis seal siis oli ja läksin..


Teeremont ja sain seal päris kõvasti  ikka oodatud 😄 Niisiis uudishimulikus võib viia hauda igavusest. Õnneks muusika oli sellel ajal hea. 

Vanaema juures käidud, Hanna võetud, poodi ja koju. Kodus olles tuli metsik mandariini isu. Läksin siis uuesti poodi ja ostsin kaks kilo mandariine plus siidri mida kavatsen nüüd ja praegu lahti teha. 

Lisan juurde veel, et G* helistas mulle. Üllataval kombel pole ta mul bloki peale tagasi pandud. Ta oli järgi mõelnud, et vist ikka tahab hoida Hannat või lihtsalt igav hakkas. Tema nagu ta on.. Suutis mind solvata sellega, et mu tuba näeb välja nagu bordell või klubi. Endal kunagi tädi juures elades oli köögis selline.


Niisiis tere tulemast bordelli või klubisse!

Hommikul ärkasime Hannaga. Hakkasin siis Hannal mähkut vahetama ja siis ta roomas palja pepuga oma mänguasja kasti juurde. Ma ütlesin, et tule nüüd tagasi ennem kui põranda märjaks teed. Ta tuli siis minu juurde ja täpselt enne voodit kükitas maha ja kakas mulle põrandale 😂 nunnu

Igatahes käisin ka täna koolis. Samuti Hanna vanavanavanaema hoidis teda 😊 Oeh nii mõnus on ikka autoga sõita. Võtsin veel kütust ja kütuse hind oli 0,995€ .. Enne oli 1,085€. Kui oleksin paagi täis võtnud oleksin säästnud 4€. Hiljem lugesin, et neste müüs hulgihinnaga kütust. Mõtlesin teha ka sooduskaardi aga ma ei teagi kumb mõtekam on sest rimi kaardiga tankides saad sinna peale raha, sooduskaardiga saad lihtsalt odavamini aga äkki see võrdub samaga? Ei tea. Kui keegi teab siis võib mulle ka öelda. Olen siis hetkel sõitnud 450km maha. Ühekorra tankisin paagi täiesti täis plus veel 5l peale eile. Mul veel paagis on kütust ja tuli pole kordagi veel põlenud. Eks näis kaua saan selle ~55l sõita 😊 Olen ainult linnas sõitnud! Üle 80km/h pole sõitnud kuna mul ikka varuvelg all 😬 Velje otsing kuidagi ei edene…