Hommikul ärkasime Hannaga, kõik oli ilus. Pidime minema Hannaga arsti juurde, et saada teada palju Hanna kasvanud on. Meil veel aega oli ja vedelesime voodis. Hanna mängis oma asjadega ja mina lugesin facebookist mingit uudist. Loen ja loen kuniks ma ei näe enam ja ei saa aru, mis tähed seal tekstis on. Ütleme nii, et mul tuli lihtsalt mingi udukogu silmade ette. Ma ei osanud midagi kahtlustada. Mõtlesin, et mul läätsed liigakaua silmas olnud. Võtsin läätsed ära ja hakkasin Hannale süüa tegema. Toites Hannat läks silmeest veel udusemaks. Ma siis korra hingasin värsket õhku. Sellest ei aidanud midagi. Ma siis üritasin Hannat edasi toita kuniks Hanna enam ei tahtnud süüa. Tõstsin ta toolist välja ja heidsin diivanile pikali. Mul hakkas pea räigelt valutama. Saatsin empsile sõnumi, et mul silme eest udune ja pea valutab räigelt. Ma võtsin ibumaxi 3tk kuskil 10minutilitse vahedega. Mul tekkis iiveldus. Emps läks siis Hannaga arsti juurde. Mina jäin koju. Oksendasin kohe peale seda kui nad olid minema läinud. Proovisin magama jääda. Ma ei saanud pead padjal hoida vaid pidin püsti hoidma. Nii peavalu oli väiksem. Igatahes ei suutnud ma kohe magama jääda. Oksendasin veel kord ja sain siis magama jäädud. Poole magamise pealt oksendasin ka ja jäin uuesti magama. Nüüd ma ärkasib lõplikult. Mu pea valutab aga mitte nii hullult, selline õrn valu. Kõht valutab, tahaks süüa aga samas ei julge 😄


Miks ma armastan koduloomi? Sest nad alati toetavad kui sul mure, halb meeleolu või oled haige! 

Kui Hanna, Emps ja Andri minema läksid hakkas benno niimoodi haukuma ja niuksuma, et jube. Kutsusin teda enda juurde aga ikka ei aidanud. 

Hanna on viimasel ajal nii viril, et jube. Nüüd täna hommikul tegin ma avastuse. Hannal tuleb kolmas kikupoiss!


Hambad sügelevad


Peagi 11-kuuseks saav Hanna Lisette oma karuga 😊

Edit: Valetasin teile enne! Hannal tuleb ülesse 4 hammast korraga. Nutt on tal ka neli korda hullem kui esimese hambaga. Oeh mida mu kõrvad kuulevad. Loodan, et homne sõidueksam läheb hästi ja Meelis saab Hannat vaadatud.

Sujuv teema muutus.. Vaadake kuidas pannakse plaastrit kui plaastrit ei ole!


Vot nii! Kes pakub ära mitmes kuu läheb mul? 

Seniks ilusat und!

🤗