Õhtul läksime Hannaga samal ajal magama. Hommikul muidugi Hanna ärkas ennem ja Andri võttis ta enda tuppa mängima. Mina sain siis korralikult välja puhata. See oli super tunne! Ma isegi nägin unenägu 😄

Lõunast hakkasin end sättima sünnipäevadele. Enne väljaminekut jõudsin veel Hanna ära toita ja tal riided vahetada.


Täna on see päev kus pean olema kahel sünnipäeval ja ma tõesti võtan selle katsumuse vastu. Lähen siis Anna-Belli sünnipäevale ja Meelise. Anna-Belli sünnipäev siis toimub NOA restoranis ja sinna me hetkel ka suunudume. Muidugi mul pole veel kingitusi ostetud kud loodan, et leian midagi Piirita keskusest.

Piirita keskuses käidud ja mõlemale kink leitud!

Plus suutsin veel ära eksida. Miski või keegi ajas mind segadusse, et jäi meelde number 8 buss. Mina siis targalt läksin bussipeale ja avastasin, et see keerab ära. Tulin siis maha ülejärgmises ja hakkasin targalt tagasi kõndima.

Kõndisin sirka 2km siia bussipeatusesse ja see oli mega raske kuna teed polnud väga head. Palju lund oli ja raske oli. Samuti on kärul kumm natukene tühi. Ootasin siis bussi ja tuli see buss kus  on trepp ja keskel see pulk vahel. Ma vaatasin mingit meest ja jäin ootama, et ta aitaks mind. Ma usun, et mu nägu võis tõesti oli selline, et kui ta ei aita mind siis ma mõrvan ta. Õnneks ta aitas ja bussist maha minnes muidugi keegi ei aidanud aga siis polnud väga abi vaja. Hanna kolises sealt treppist koos käruga alla.

NOA restorani jõudes olid ka trepid! Kristi tuli aitama mind. Hiljem trepist ülesse aitas mind kena noormees 😊


Oii kuidas vihkan treppe.


Jõudsin siis ka lõpuks kohale


Hanna sünnipäeva lapsega.


Hanna algul tahtis kõik laualt enda kätte saada ja kuniks tuli leib ning sai lauale oli lihtne. Hanna sõi saia ja istus oma toolis.

Meelise sünnipäeval sain ka käidud. Neil oli hästi pisikene valge kiisupoeg. Ma mängisin temaga ja Hannale ta ka väga meeldis. Oleksin ta heameelega kotti pistnud ja koju võtnud 😄 Kutsu oli neil ka hiigelsuur ja ma veits kartsin teda.

Anna-Bellile meeldis väga oma kingitus aga Meeliselt ma mingit emotsiooni ei saanud 😄

Nüüd olen kodus ja Benno musitas mind läbi. Kui saan siis lisan selle video hiljem 😊
🤗