Tänane öö oli piin. Hanna ärkas iga natukese aja pärast. Ma olin hommikul täitsa väsinud. Pidime Hannaga minema TEKO restorani sööma koos Anna-Belli ja Kristiga. Sinna ma kahjuks ei jõudnud. Ärkasime liiga hilja. Oleks load olnud siis oleks isegi jõudnud..

Hommikul sain siis teada, et saan minna oma sõidueksamit tegema 16.novembril Rakverre. Ma googeldasin ja vaatasin mida tehakse valesti seal, et läbi ei saada. Loodan, et kui ma lähen sinna siis ma ikkagi saan läbi. Jama oleks küll kui ei saaks. Seda ei tohi lihtsalt juhtuda. Mõtlesime siis, et pühapäeval läheks Rakverre ja teeks seal niiöelda perepäeva. Sõidaks ringi ja tutvuks linnaga.

Lõuna ajal siis hakkasime kodust liikuma. Meie plaan oli siis minna algul Muuga Maxima ja võtta minu jalanõud. Seejärel suunuda sikupilli, et osta empsile lõhnaõli. Hiljem läksime siis ehituspoodi ja emps ostis sealt velje värvi. Tahab oma autol veljed ära värvida. Kõik ütlevad, et see halb idee aga tema ikka teeb.. Igatahes pärast siis käisime toidupoes. Rimis pidi olema Hannale mähkud sooduses aga olid otsas. Ei imesta. Mega hea pakkumine, 62% alla sai. Toidupoest lahkudest sõidame muuga rimi poole ja meil läks rehv katki. Üks mees teisest autost jäi passima meie rehvi ja emps ütles, et issand see mees vaatas midagi ja peale seda oli tunda kuidas auto imelikult käitus. Sõitsin bussitaskusse ja läksime vaatama mis viga on. Rehv oli katki. Niisiis mina tegin tagaluugi lahti vaatasin, et varurehv on olemas. Emps helistas Avole ja küsis kus see tungraud on ning vastuseks saime, et varurehvi all. Seal see ka oli. Hakkasime siis rehvi vahetama. Emps keeras need mutrid lahti aga mitte täiesti. Mina siis panin tungraua alla ja tõstsin autot. Emps keeras siis mutrid ära ja panime varurehvi. Keeras õrnalt kinni. Minna keerasin tungraua alla ja võtsin alt ära. Emps keeras mutrid kinni nii tugevalt kui suutis. Seejärel suundusime remonti kuid nad ei saanud meid vastu võtta. Läksime siis koju ja nüüd mul ongi see varurehv all… PS! Me vahetasime rehvi 13minutiga 😄


Rehv


Uued papud, kahjuks liiga suured mulle aga loobuda ka ei taha. Autoga sõita nendega ei saa.

Õhtul siis kutsus Marilyn meid piljardisse. Läksime siis koos Hannaga. Nad tulid mulle maja ette ja ma nägin nii palju vaeva selle turvatooliga, et seda oma autost kätte saada. Kohutav! Igatahes sain kätte ja panin esimest korda seda tooli kinni. Polnud üldse raske 😄

Hanna oli mega memmekas ja ei lasknud väga mul mängida ja tahtis olla süles. Maha ei saanud panna teda. Hakkas karjuma. Niisiis vahetasime koguaeg Marilyniga- kord minu süles, kord tema. Lõpuks kui tõin tooli sinna lähedale siis seisis tooli najal ja siis ei kartnud enam maas olla ning ei olnud nii emmekas.

Esimest korda mulle meeldis piljardit mängida. Väga põnev ja juba huviga ootan millal saaks uuesti minna. Siit meie väike ossikas kui koju, maja ette jõudsime.


Olge ägedad!

🤗