Hei hei hei!

Ostsin endale siis sellised põnevad asjandused nagu lokitangid või taolised asjad. Ma olen alati unistanud nendest ja kuna facebookis ringi kolades nägin ma pakkumist ja mega soodsalt. Kärmelt siis ostsin ära ja eile tuligi sõnum, et pakk kohal.

Eile käisin veel autokoolis oma viimast sõidutundi tegemas ja see läks minu teada hästi. Kindlasti pean ma veel harjutama kuna sõidueksam on teisipäeval kell 15:30.

Peale autokooli ma käisin postkontoris ja sain oma telefoni kaitseklaasi kätte. Tellisin aliexpressist neid kaks tükki, et kui uuesti katki läheb siis hea kohe peale panna ja siis uuesti tellida, mitte nii nagu praegu.. kaks kuud käin katkise kaitseklaasiga ringi.

Käisin veel solaariumis ära. Kuna praegu on selline pakkumine, et kui teed endale kliendikaardi siis saad tasuta esimese korra. Niisiis sain täiesti tasuta minna ja soovitati võtta 12minutit. Käisin number 11 kabiinis kaubamaja solaariumis. Mul jäid sellised randid, et mul pole mitte kunagi olnud selliseid. Ainuke ebameeldiv asi oli selle juures, et see kabiin kus pikali olin koguaeg raksus. Enne kui sinna pikali läksin siis vaatasin, et see alumine klass selline mõraline ja täkkeid täis. Mõtlesin koguaeg, et äkki see läheb mu all katki ja põlen ära sinna. Mul selline hirm alati kui olen käinud solaariumis siis , et ma ei saa sealt kapslist välja enam. Oli üks õudukas ka kus kaks naist jäid sinna kinni ja põlesid ära. Alati kuskil poole peal tuleb see mõte pähe ja ei lähe minema see mõte. Oehh mind küll.

No ja tagasi tangide juurde. Tellisin need koos juukse maskiga, küünelaki ja juuste kummidega. Tegin siis karbi kohe lahti ja vaatasin, et need tangid ikka väga minid. Tundusid väga nirud. Olin algul pettunud kuid mõtlesin, et vaatab kodus edasi. Koju jõudes hakkasin kohe lokitama ja volaaa kui ilus tulemus. Esiteks need tangid läksid nagu mega kiirelt soojaks. Teiseks need nii kuumad, et peab hoidma juukseid seal vahel mingi 2 sekundit. Ma nüüd aega ei vaadanud kaua ma tervet pead tegin kuid tundus küll väga kiirelt.


Sellised näevad siis need lokitangid


Minu meganumpsid lokid 

Kuna mu juuksed on väga karedad ja takused, mis meenutavad veidi hobuse lakka siis üritan kasutada võimalikult palju ja erinevaid tooteid mis aitaksid selle vastu. Samuti leidsin netist ühe reklaami juuste kasvuks ja tugevdamiseks shampooni ja maski. Kuid kallis on. Kokku selle jama peale läheks peaaegu 50€. Muidu Sellel oli päris hea tagasiside ja mõtlesin, et ehk järgmisel kuul isegi ostan. Siis mul peaks oma vana shampoon ja palsam otsa ka saama. See kas ostan selgub siis järgmise kuul. Ostsin ka endale maski nagu ennem mainisin. Netis oli siis 100ml ja 500ml. Nende vahe oli 2€. Mõtlesin tükk aega mida teen, lõpuks võtsin ikkagi suurema. Kui seda nüüd nägin siis vaatasin küll, et sellest jagub küll rohkem kui aastaks 😄 Nii suur. Emps muidugi ütles, et sellel põhi võib petekas olla. Tal ükskord oli kus see niiöelda põhi oli paks ja ümargune ehk kui näpu sisse paned sinna siis pool purki läheb sisse ja põhi on ees.

Kuna küünelakk oli odav ja sellest firmast on hea tagasiside siis mõtlesin ka enda küüntel proovida. Küünelakk ise maksis 1€ ja ootan nüüd paar päeva ning vaatan tulemusi. Muidu need küünelakid maksavad 6€ ja prooviks ei raatsinud sellise summa eest osta küünelakki mis ka ilusamat värvi on. Katsetuseks sobib selline nude värv kah. 😊

Rohkem juurde mul küll vist lisada ei ole 😄
Päeva küsimus teile, mis maske või palsamit Te kasutate?
🤗