Räägin teile natukene hambavalgendus plaastritest. Kõik räägivad, et need on ohtlikud. Mõnes mõttes on see jutt ka tõsi kuid kui mõelda siis mis siis üldse ohutu on? Suitsetamine samamoodi kahjustab hammaste seisukorda. Milles plaastrid siis ohtlikud on? Oht on selle ees, et hoiad neid liiga kaua peal. Näiteks minu hambad on väga-väga-väga tundlikud ja minule täiesti piisab 10minutist. Tulemus tuleb koheselt. Esimene kord hoidsin peal 30minutit ja mul terve õhtupoolik hambad valutasid. Minu arust mingit vahet ka ei olnud kas hoidsin 30minta või 10minutit. Niisiis kindlasti mõelge enne kui kasutate kui tundlikud teie hambad siiski on. Kuidas seda teha? Mõelge nüüd kui olete kuuma teed joonud või jääkülma jäätisest tüki küljest hammustanud ning valu tundnud siis ilmselgelt on Teil tundlikud hambad. Mul isegi vahest annab tunda kui olen midagi väikest ja kõva söönud. Näiteks šokolaadi tükk.

Kuur kestab 14-päeva. Soovi korral võib teha ka väiksema kuuri.


Ilusad ja valgemad hambad


Pilt enne 

Kuna pildid pole väga hästi välja kukkunud siis ei saa ma neid reklaamida just kõrvuti. Paremad pildi mõtted tulevad alati alles hiljem.


Kui keegi on huvitatud hambavalgendus plaastritest võtku ühendust minuga.

Tahaksin rääkida ka eilsest päevast. Müüsin Hanna vankrikomplekti ära 😢 Kurb on kuid oli ka aeg millal see maha müüa. Loodan, et käru teenib neid hästi 😊

Meie iludus millesse armusin esimesest silmapilgust 😍

Täna sai tehtud ka emmede õhtu. Käisime kinos ja meil läks ainult 8€ kuna meil oli kinkekaardid (4€ parkimine, 4€ popcorn ja jook).


Müüsin ka ühe oranži beebi ujumisrõnga maha 😊 Alles neid mul 3 oranži ja 2 roosat.

Loosi juurde nüüd. Kuidas loosis osaleda? Tuleb kommida seda postitust “Mina võidan”. Loosin kõikide kommentaaride vahel välja proovipaki, milles on 4 hambavalgendus plaastrit 😊 Loos toimub alles siis kui vähemalt 10 inimest on selles osalenud.

🤗