Minu rasedus kulges väga ilusasti. Oli natukene emotsionaalseid halbu aegu ja oli ka palju rõõmu. Nüüdseks on sündinud meie hulka Hanna Lisette. Sündis meie perre pisitüdruk 17.detsembril. Kaalus peaaegu 3kg ja 49cm pikk. Sünnitus läks hästi, kuid valusalt. Minu mõtted olid, et ma ei suuda enam kuid ikkagi tuli ära. Sünnitus kestis kokku kuskil 6 tundi. Algas see nii, et tulid kõige pealt veed ära ja siis hakkas tuhud. Tuhud olid lõbuks väga väga valulikud. Kodus olin ma kuskil 2,5 tundi enne kui haiglasse läksin. Autos oli tunne juba väga väga halb. Nii suured valud olid. Sünnitusmajja jõudes oli avanenud 4cm. Tehti mulle seal KTG, mis kuulab tita südamelööke ja mõõdab tuhusid. Anti mulle haigla öösärk ja läksime sünnitustuppa. Seal need umbes 3 tundi möödusid väga kiirelt ja väga valusalt. Esimese asjana sinna jõudes läksin ma valude leevendamiseks duši alla. See väga ei aidanud mind. Rohkem aitas kõndimine. Ma ei suutnud olla ühe kohapeal paigal. Kui hakkas tugev valu tõusin voodist ja tegin paar ringi ning läksin pikali tagasi. Lõpuks nad pidid tegema veel ühe KTG, kuid ma ei suutnud enam siis paigal olla. Valud olid nii tugevad ja nii tihti. Lõpuks nad panid mulle mingi teise anduri ja teatasid, et nüüd hakkab sündima. Tekkisid pressid ja kõhus valud kadusid, kuid hakkasid teistsugused valud. Neid pigem oli parem kannatada. Lõpuks kell 11:07 sündis meile väike printsess. Me saime olla seal sünnitustoas veel mingi 3 tundi enne, kui saime sünnitusjärgsesse palatisse minna. Sünnitustoas magasime me kõik kolmekesti nii kaua, kui laste arst vaatama tuli. Lõpuks viidi meid perepalatisse. Perepalatis viibisime 2 päeva. Saime ilusasti hakkama. Koju saime samal päeval, kui onu pidas sünnipäeva. Kodus olles on läinud hästi. Teisipäeval lähme uuesti haiglasse beebikesega kontrolli.

Koti pakkimise kohta saan öelda seda, et ma oleks võinud selle samahästi ka koju jätta. Sünnituseks ei ole vaja palju asju ja samamoodi seal olemiseks.
Järgmistele sünnitajatele soovitus, mida kaasa võtta:
Veepudel, sussid, sokid, seal olemise riided (kaks paari), hommikumantel, üks number suurmad alukad, sidemed, pesuasjad, beebile- ühed seal olemise riided (müts, body, sokid, kindad) , ära toomis riided (püksid, body, sokid, kampsun, kombekas, müts, paks müts, tekk), märjad salvrätikud.
Need olid ainukesed asjad mis ma kasutasin 2 päeva jooksul. (Praegusel hetkel, mis meeles..lisan juurde, kui tuleb veel midagi meelde).

Mõningad pildid: