Hanna Lisette on 1 kuune ja 5 päevane. Nüüd leidsin vaba hetke, et siia kirjutada. Aeg on läinud mega kiirelt. Alles ma mäletan kuidas ma haiglasse läksin ja valudes olin. See oleks nagu eile olnud.
Me oleme väga ilusasti kasvanud. Teisipäeval käisime arsti juures ja olime ilusasti juurde võtnud. Pikkust oleme ka 3cm visanud.

Kõik räägivad, et noored vanemad ei saa hakkama ja see on väga raske.. siiani ma pole seda aru saanud. Võibolla see siis läheb alles raskemaks.
Vannis oleme ka käinud. Mitu mitu korda ja meile väga meeldib.
Jalutamas oleme ka käinud. Tundub, et talle meeldib õues käia. Alati jääb magusasti magama. Ühe korra oli üleval kui jalutamas käisime siis mina nautisin, et saan vaadata beebikest ja tema mind.

Me oleme käinud veel pärnus vanaisa sünnipäeval. Me olime siis 20 päevane. Me jäime sinna ka ööseks. Ma sain esimest korda magada nii, et ma olin hommikul ärgates väljapuhanud.

Muidu päevad on nii sassis ja on rutiin. Sööb,  pampers, magab, sööb, pampers, magab …  Sööme me mõlemat- nii rinda kui piimasegu.

Olen olnud kodus istumisest muutunud e-poe sõltlaseks. Tellin isegi süüa koju. Samamoodi on mõnud kodus maksad ära ja siis tuuakse uksetaha kõik rasked pakid nagu pampersid ja piimasegud. Alati kui ma ostan siis ma ostan kuu asjad ette. Nüüdseks on meil 2 kuu pampersid olemas kuna selveris oli hea pakkumine ja ostsin 1 kuu ette nii, et meil oli juba 1 kuu omad olemas. Niiskeid salvrätikuid samamoodi. Nüüd varsti päriselt poodi ja arvatavasti ostan piimasegusid kuna kaks viimast pakki kodus ning mul vajadus raha kulutada.