Nimelt nüüdseks tean juba ammu, et tulekul on väike printsess. Oleme ostnud palju asju juurde ja palju asju oleme saanud tuttavatelt. Printsessi nimeks tuleb Hanna Lisette. Nimi tuleb sellest, et nägin unes, et tuleb tüdruk ja ma panin talle nimeks Hanna Lisette. Hiljem kui ma oma sugupuud hakkasin uurima avastasime, et mu ema poolse vanaisa vanaema on ka Anna Lisette.

Mina hakkasin Hanna Lisette esimesi liigutusi tundma 17nädalal. See oli 20.augustil.

7.septemberil ma vahetasin kooli. Läksin Tallinna Täiskasvanute Gümnaasiumisse 11.klassi. Miks ma kooli vahetasin? Kuna sain teada, et Tekos ei tule enam seda eriala mis ma õppisin ehk ma ei oleks saanud paari aasta pärast tagasi minna. Niisiis otsustasin lahkuda.
Uues koolis on suht okei kõik. Mulle meeldib see õppesüsteem. On palju iseseisvaid töid ja palju kodus õppimist. Mulle meeldib see.

Vahepeal oli minu sünnipäev, 17.oktoober. Käisime G-iga Viljandis tema õe laste sünnipäeval. Õhtul tulime Tallinna tagasi ja siis läksime visooni peole. Mulle täitsa meeldis. 23.oktoobril oli minu sünnipäeva pidamine ja siis käisime ka visioonis. Teistele minuarust meeldis ja mul oli ka täitsa tore.

13.novembril käisime koos G-iga Tartus ja käisime läbi juuksuris. See oli minu esimene külaskäik juuksuris.

Hiljuti ostsime veel Hanna Lisettele veel lutipudeli ja lambanaha. Praegusel hetkel on kõhubeebi 32/34.nädalat. Arsti arvutamist mööda on 32 nädalat aga meie arvutasime 34 nädalat. Nii, et täpselt ei teagi. Tähtaeg on 8.jaanuar arstide poolt pandud. Eks siis näis millal tuleb

Mõned pildid: