Suvi on minu meelest jäänud mulle väga lühikeseks ja tahaks nagu veel puhata. Kuigi ma olen koguaeg kodus istunud aga ikkagi. Ma oleksin tahtnud ise olla aktiivsem ja minna igale poole üritustele aga kahjuks ei ole jõudnud seda teha.

Minu suvi algas sellega, et ma olin “haige”. Ma puudusin koolis päris palju ja sellega jäi mul tegemata koolis teeninduspraktika (õpetaja ei lubanud mind sinna niikuinii kuna mul tema aines puudulikud hinded). Nimelt sain siis teada, et minu ellu on saabumas 9kuu pärast väike armas tegelane. Õudne milline teekond oli arstide juurde ja nende külastamine. Ma muud ei teinudki kui külastasin arste. Nii peabki! Olen käinud palju verd andmas ja uriiniproove andmas. Kõik testid on alati hästi läinud ja loodan seda ka edaspidises.

Muidu üritustel olen nii palju käinud, et pühajärvel sain jaanipäeval käidud, õllesummeril, viljandi folgil tööl, viru folgil, nüüd varsti lähen lauluväljakule 90ndate värgile tööle. Rohkem nagu meelde ei tule… Lottemaal käisin, mulle väga meeldis 🙂
Rannas olen käinud kolmel korral ja ujumas kahel korral. Käsmus sai ka korra ujumas käia. Oma koduhoovi basseinis käisin ka 😀 ehk siis kokku 4, saavutus..
Praktikal olen olnud pulmas. Ma taipasin siis, et ma olen ikkagi rohkem olnud pulmades. Tädi pulm, kasuonu pulm, emme ja avo pulm, onu pulm ja nüüd see praktika pulm.
Pean rasedapäevikut ka. Millalgi kui aega on siis kannan need ka siia koos piltide ja värkidega. Täna kell 13:00 saan teada kas tulekul on roosad asjad või siis siniste asjade ost 😀 kuigi paljud asjad on ostetud juba ning mõningaid asju saame ka ringkonnast.
Rohkem nagu ei oskagi siia kirjutada.. Sain endale 31.juuli endale uue telefoni. LG G3 ja sain selle anette nimele kuna tema sai selle odavamini kuna tal oli see telefon sünnipäeva pakkumises ja tal juuli kuus sünnipäev. Keegi kes soovib osta mu vana iPhone 4S siis võib mulle kirjutada. Mul kõik toimib, võrguvaba ja aku peab korralikult vastu.
Lõbusat suve lõppu!
Veel mõningad pildid:
Õllesummer 2015
Kodus
Viru Folk 2015
Lottemaa
Tita sipleb
Pirital
Pulmas