Uus kool, uus viis, graafikud ja hinded

Mina käisin 1-8.klassini Lasnamäe Üldgümnaasiumis. 9-das klassis käisin ma Tallinna Kuristiku Gümnaasiumis. Selle ma ka lõpetasin. Peale seda läksin ma Tallinna Teeninduskooli- Tekosse. Nüüdseks olen õuduste koolis- Tallinna Täiskasvanute Gümnaasiumis.

Lasnamäe Üldgümnaasium oli minu parim seltskond. Väljaarvatud klassivennad. Kui nad suuremaks kasvasid oli ka nendega hea jutsutada.

Tallinna Kuristiku Gümnaasiumis ei suutnud ma väga hakkama saada. Ma ei leidnud endale kedagi kellega saaks suhelda. Kooli teises pooles leidsin ma juba endale mõned inimesed kellega suhelda. See suhtlemine oli ka kuidas kunagi. Mulle meeldis selle kooli juures kõige rohkem, et see oli ilus kool.

Tallinna Teeninduskooli läksin ma peale põhikooli. See kool oli ilus ja seal seltskond sujus paremini kui Kuristikus. Selle kooliga ma jäin rahule kuid oleks olnud klass veidi rohkem kokkuhoidlikum oleks olnud super klass.

Nüüdseks olen jõudnud kooli mida ma kunagi ei osanud ette näha, et sinna satun- Tallinna Täiskasvanute Gümnaasium. Olin koguaeg sellest mööda minnes vaadanud halvustava pilguga ja mõelnud, et sinna ma ei lähe mitte kunagi. Kahjuks tegi saatus oma teo ja ma käin seal koolis. See kõige nõmedam kool üldse ja ma nii vihkan seda kooli. Esiteks see kool nii räpane, lagunev ja kole. Teiseks see õppesüsteem nõme. Kolmandaks pole seal hea aura.