Hauck kergkäru

Meie algne sõiduk, mis ostsime siis Dubrovniku sõiduks oli selline. Käru oli meeldivalt kerge ainult väiksed rattad millega paha sõita Muuga vahel. Meil teed väga augulised ja see käru oleks sobinud ainult linna jaoks. Mul ju autot pole ka, et saaks seda ainult autos hoida.

Plussid:

  • Täislamav
  • Kaal 7kg
  • Käib kokku vihmavarjuna

Miinused:

  • Lühike kaarvari
  • Väiksed rattad ja peenikesed
  • Sõidusuunda ei saa muuta
  • Kokku pandult kaasas ei saanud tassida kuna klõpakas mis kinni hoidis tuli iseenesest koguaeg lahti
  • Kitsas pakiruum

 

Mõtlesin, et müüks maha ja ostaks uue käru. Vaatasin ja vesistasin vahete vahel facebookis kärusid. Täpselt ühel lambisel päeval tuli mega kena unistuste käru silme ette ja esimesel 5minutil kirjutasin, et soovin ja kirjutasin postkasti. Saate aru, et inimene müüs 5 minutiga oma kergkäru maha! Hiljem siis vaatasin, et peale minu oli veel 30inimest kirjutanud, et soovib. Mina siis tegin kohe makse ära ka. Sain omniva kulleriga ja kokku läks 72€. Müüsin selle punase käru maha mõned nädalad hiljem 70€. Niisiis ostsin mina ise oma rahakotist 2€ käru. Enne ostis selle Hanna vanaema talle.

See kurikuulus käru on siin!


See mõnusat roosat värvi 😍 Chicco Multiway Evo.

Käru mulle väga meeldib kuna sellel piisavalt suured rattad. Värv selline mõnus roosane. Käru näeb välja jõuline ja moodne. Päiksevari on pikendav. Ainuke mure oli selles, et üks õlapehmendus oli kadunud aga keda see huvitab.. Kaal oli ainult veidi jõhker. Kaalub 1,5kg rohkem kui see punane. Kaubakorv on ainult imelik. Kui laps magab siis sinna ligi ei pääse.

Käru saatmisega oli pull lugu. Käru pandi ilusasti posti ja kuller võttis peale. Minuni aga ei tahtnud see käru jõuda. Siis kui pidid tulema ja ma ei jõudnud telefoni vastu võtta pidin helistama korduvalt omnivasse, et kaugel pakk on. Minuni oleks alles uuesti käru jõudnud poole nädala pärast kuni nädala pärast. Polnud lihtsalt vabu aegu. Igatahes rääkisin sellest ka oma sõbrannale- Cathlynile ja tuli välja, et tema ema on seal saadetiste boss ja tema kamandab töölisi. Helistasin siis talle ja ta oli nõus võtma käru endaga koju kaasa. Nemad aga elavad paar maja edasi minu vanaema juurest. Saime käru samal päeval kätte kui helistasin.. Esimene emotsioon selle käruga oli nagu vauoo, nii suured rattad ja nii ilus värv! Tahtsin sellega nagu koguaeg kärutada.

Dubrovnikus saime väga ilusasti selle käruga hakkama ja arvan, et oleks selle punasega hätta jäänud. Mõtlen siis rattaid. Seal oli palju selliseid ebatasaseid kohti.

Sellel hetkel oli mul kodus veel kärude mägi. Oli must vankrikomplekt, punane ja roosa kergkäru.

Igatahes parim ost!