👍

  1. Turvahällil isofix. See tähendab, et ei pea susserdama turvavööga vaid turvahällil on üks spetsiaalne alus mis käib istme sisse spetsiaalsete konksude külge. Aluse peale käib siis klõlk-klõks kinni ja ongi kõik.
  2. Lisaraam. Väga mõnus oli panna rõdule seda jalga. Kuna elan kahe korruslises majas siis ei pidanud edasi-tagasi tassima käru. Algul siis tassisin ainult vankrikorvi, hiljem kui kasvas suuremaks siis ei pidanud midagi tassima. Vankrikorv oli üleval lisaraamiga ja rattaraami peal istumise osa nagu antud pildilgi. Ainult siis seda kaarvarju pidi tassima.
  3. Vankrikorvi osal sääsevõrk. Megahea oli teda suvel bodyga panna korvi ja sääsevõrk peale. See hoidis sooja kinni. Tekki isegi ei pidanud peale panema.
  4. Kõigil üks kinnitussüsteem. Pole vaja mingeid lisa vidinaid, et panna turvahälli raamile. Näiteks maxi-cosi turvahällidel on vaja, samuti paljudel muudel ja see väga tüütu!

👎

  1. Rattaraamil rattad logisesid ja üks käis number kaheksat.
  2. All vankrikorvi osa logises (see kuhu kärualla saab panna asju).
  3. See vihmavarju kujuline päiksevari ei tahtnud korralikult seista.
  4. Päiksepaiste kaarvari oli ainult üks. Pidin tassima seda üles vankrikorvile, ülevalt istumisosale.

Rohkem miinuseid ja plusse mul välja vist pole tuua. Ütleme nii, et kuna ostsin selle käru kasutatult siis oleksin kindlasti saanud sama raha eest palju parema käru. Antud käru komplekt oleks väga supper olnud siis kui see oleks uhiuuena ostetud. Ainult leian, et siis oleks võinud päiksepaiste kaarvarju olla kaks ja olla veidi pikemad. Päike hakkas silma paistma. Muidu jäin kärukomplektiga rahule kui mõned vead väljaarvata.. Igal ühel omad plussid ja miinused. Kõik ei saagi plussis olla 😊
🤗